Komentarze do: “XXXI zwyczajna sesja Rady Gminy Zamość [VIDEO]

 1. Obserwer

  Kto tą sesję prowadził wójt czy przewodniczący?. O nieobecnych nie rozmawia się publicznie a tu większość wypowiedzi skierowana do posła Zawiślaka. Po wypowiedziach radnych widać, że żyją w innym świecie. Najśmieszniejsze jest to jak radny przedstawia się mediom – miała być promocja wyszła buta i pycha.

  Reply
 2. Mieszkaniec Jatutowa

  Bardzo dobrze, że sesje są nagrywane przez gminę i pokazywane w sieci . Mogę spokojnie sobie obejrzeć, przeanalizować i wyciągnać wnioski. Dzisiejszy mój wniosek – to zmniejszyć liczbę radnych do 10. T co zobaczyłem jaki jest poziom debaty to szok. Zero dyskusji o szkołach a wszystko o własnych sprawach czyli stołkach. Jeden z radnych swoją wypowiedzią mnie zszokował ale szkoda wymieniać jego nazwiska.

  Reply
 3. zenek

  ten „jakiś sołtys” dobrze mówi trzeba mieszkańcom tłumaczyć i niech sami podejmą decyzję.

  Reply
 4. ooo

  Zastanawia mnie po co ci radni i sołtysi poprzychodzili w ogóle na tą sesję . Pootwierali laptopy bez przerwy patrząc w ich monitory, udają profesjonalistów, gospodarzy a tylko nieliczni odważyli otworzyć usta… Czyżby naprawdę nie mają nic do powiedzenia w sprawach swoich sołectw??? Wszystko super ??? Nie sądzę!!! Następna sprawa to hipokryzja włodarzy Gminy. Pan Dziuba twierdzi,że w przeciwieństwie do rządu szanują wolę mieszkańców… Widać przecież wyraźnie,że tak nie jest skoro Naród wybrał zdecydowaną większością głosów partię PiS a tym samym dał jej mandat zaufania. Skoro Naród wybrał w demokratycznych wyborach zmiany to niech to PSL uszanuje a nie petycje i podpisy jakieś wymyślają. Tu nie chodzi o nic innego jak o obronę stołków. Dzisiaj jest to wyraźny zabetonowany układ PSL,OSP,KGW i spólka gdzie nikt z poza tego układu nie ma szans aby się przebić z własnymi pomysłami i inicjatywami. Dlatego potrzebne jest wietrzenie!!! Jestem prawie pewien(może się mylę) ,że w przypadku nie powodzenia w przyszłorocznych wyborach będą protestować przed ratuszem w „obronie demokracji” nie szanując woli mieszkańców tak jak już szopki odstawiają z banerami w sejmiku. Uważam,że zamiast na starych bezideowych pokemonów dla 1000zł, trzeba stawiać na ludzi młodych z ambicjami,pomysłami,kreatywnych i nie tkwiących w żadnych układach… Pozdrawiam

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top