Fundusz sołecki na 2023 r. w Borowinie Sitanieckiej zatwierdzony. Zebranie wiejskie zdecydowało w ramach funduszu sołeckiego o inwestycji za ok. 700 tys. zł. [ V I D E O ]

26 września 2022 r. w korytarzu budynku Szkoły Podstawowej w Borowinie Sitanieckiej odbyło się zebranie wiejskie w sprawie uchwalenia wniosku o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na rok 2023. Urząd Gminy Zamość reprezentowali: wójt Gminy  Zamość Ryszard Gliwiński i Przewodniczący Rady Gminy Zamość radny Piotr Koczułap. Zebranie otworzył sołtys Michał Budzyński, który był prowadzącym zebranie.

W trakcie zebrania przedstawiono i omówiono jeden wniosek jako propozycje do wykonania ze środków funduszu sołeckiego. Wniosek dotyczył budowy chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Borowina Sitaniecka.

Kwota dla  sołectwa gminy Borowina Sitaniecka w ramach funduszu sołeckiego na rok 2023 wynosi 38. 258,68. Wartość inwestycji – budowa chodnika do połowy miejscowości to około 700 tys. zł.

 

Komentarze do: “Fundusz sołecki na 2023 r. w Borowinie Sitanieckiej zatwierdzony. Zebranie wiejskie zdecydowało w ramach funduszu sołeckiego o inwestycji za ok. 700 tys. zł. [ V I D E O ]

 1. bankster

  Gratuluję inwestycji do połowy wioski.
  A przy okazji: Czy możecie zdradzić innym sołectwom jak przeforsować inwestycję znacząco większą od funduszu sołeckiego?

  Reply
  • Ja

   To chyba pytanie do Wodza. On wie najlepiej jak co przeforsować, manipulować, kłamać,skłócić mieszkańców, ogłupić. Myślę, że tam należy zasięgnąć porady.

   Reply
 2. Ja

  700m2 za 700.000zł? Mają rozmach. Pewnie z grainitu lub marmuru będzie ten chodnik. Ceny w Gminie Zamość są iście z kosmosu, jak na obcą cywilizację zresztą przystało.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top