Michał Zawiślak kandydatem na wójta gminy Zamość

W dniu dzisiejszym odbyła się prezentacja kandydata na wójta gminy Zamość oraz kandydatów na radnych z listy Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna.

Michał Zawiślak powalczy o urząd wójta gminy Zamość w wyborach samorządowych 7 kwietnia. Jest kandydatem Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna.

Poniżej materiał filmowy z prezentacji kandydata na wójta gminy Zamość:

Komentarze do: “Michał Zawiślak kandydatem na wójta gminy Zamość

 1. Zawda

  Głosujemy na Michała Zawiślaka i jego kandydatów na radnych. Prezentacja kandydatów na radnych pokazała silną ekipę. Pracownicy byłych służb mundurowych, pracownicy administracji. Prawie wszyscy z wykształceniem wyższym kierunkowym do sprawowania mandatu radnego. Nie będzie dukania.

  Reply
 2. Sympatyk PSL-u

  W gminie Zamość potrzebny jest ktoś młody poza układów. Świetny kandydat, który będzie bardzo dobrym WÓJTEM. Brawo dla Komitetu Wyborczego

  Reply
 3. Sołtys

  Czy mieszkańcy gminy Zamość wykorzystają szansę jaką dostali na zmiany ? Młody człowiek na pewno będzie sumiennie pracował dla mieszkańców. Kariera dopiero przed tym młodym człowiekiem. Nie zawiedzie.

  Reply
 4. Teresa

  Bardzo dobrze przygotowana prezentacja. Skromnie ale ciekawie. Pełna Kultura. Widać po komentarzach na jednym z portali, że bardzo zabolało to dzisiejsze wydarzenie. Hejt jest dla ubogich w wiedzę a na terenie gminy Zamość mieszkają inteligentni i wykształceni ludzie. Hejterom pozostał chyba smutek i żal, że w gminie Zamość idzie NOWE.

  Reply
 5. Jeszcze raz Teresa

  Wspomniałam o hejterach na jednym z tzw. portali. Zachęcam mieszkańców do poczytania hejterskich wypocin i zapoznania się z treścią wypowiedzi, składanych wniosków przez mieszkańca – uczestnika sesji. Sam Przewodniczący Rady Gminy Zamość na jednej z ostatnich sesji powiedział, że działania mieszkańca są zgodne z prawem. Widać, że jedynym argumentem dla komentatorów jest hejt.

  Reply
 6. Pierwszy raz przy urnie

  mój głos w dniu 07 kwietnia przy urnie wyborczej ma Michał Zawiślak. Młody, wykształcony, wysoki poziom kultury osobistej.

  Reply
 7. Hyża

  Po dzisiejszej prezentacji głosujemy na Komitet Wyborczy Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna i kandydata na wójta Michała Zawiślaka.

  Reply
 8. Jacek

  Młody i skromny. Brak brak doświadczenia w publicznych wystąpieniach ale to nie ujma. Zagłosuję na Michała Zawiślaka. Czas coś zmienić w tej gminie po ponad dwudziestu latach aktualnego wójt, który chyba jest już zmęczony.

  Reply
 9. Radczyni prawna

  Poczytałam komentarze hejterów na jednym z portali. Zero wiarygodności w komentarzach same ujadanie bez faktów. Jeden z komentatorów powinien być pozwany w trybie wyborczym. Może zainteresowany jak przeczyta to zachęcam do wniesienia pozwu. Chętnie pomogę taki napisać nieodpłatnie.

  Reply
 10. autor

  Zawiślak i Małecki kontra Gliwiński . Gdyby był tylko młody Zawiślak przeciwko Gliwińskiemu byłaby jakaś nadzieja na zmianę ,dwóch kandydatów przeciwko Gliwińskiemu to rozproszenie głosów .Życzę powodzenia Panu Puchaczowi .8

  Reply
 11. Wojtek

  WIARA CZYNI CUDA. Wierzę, że mieszkańcy Gminy Zamość obudzą się i zagłosują na Michała Zawiślaka.

  Reply
 12. Obserwer

  Poczytałem te hejterskie komentarze na portalu, gdzie panuje hejt pod każdym materiałem. Odniosę się do hejtu pod materiałem dotyczącym kandydata na wójta Michała Zawiślaka. Napiszę krótko do hejterów. Do pięt nie dorastacie kandydatowi. Strach obleciał konkurencję i dlatego wylewacie swoje szambo na inteligentnego młodego człowieka a w niedzielę do KOŚCIOŁA i jęzor wystawiony do komunii.

  Reply
 13. Też mieszkaniec

  Ja tylko napiszę, że PiS to zło i każdy rozumny powinien to już wiedzieć. Co do Gliwińskiego, to każdy interesujący się tym co w gminie piszczy wie kim i jakim jest. Co do Michała Zawiślaka, a tego to nie wiemy jakim jest. Trudny wybór.

  Reply
  • redakcja Post author

   Pana prośba została przekierowana do Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna. Redakcja nie posiada banerów.

   Reply
 14. Urzędnik

  Pierwsze komentarze nie ma doświadczenia i nic nie wie o gminie. Doświadczenia nabiera się latami. Kto rozpoczynając pracę na dowolnym stanowisku ma doświadczenie. Pielęgniarka pierwszy zastrzyk to też brak doświadczenia. Sprzedawca w sklepie pierwszy dzień w pracy też brak doświadczenia. Poseł pierwszy raz na mównicy sejmowej też brak doświadczenia. Każda funkcja z wyboru to trudne początki. Każdy musi przejść chrzest. Kandydat jest bardzo ambitny i na pewno nie zawiedzie.

  Reply
 15. Szeregowy pracownik

  Najważniejsze, że jest młody i zewnątrz. Nie będzie układzików. Dwie kadencje i do innej pracy lub polityki. To taki amerykański styl. teraz wszystko rozstrzygnie się przy urnie. Mieszkańcy mają szansę zmienić ten skostniały układ. Zmieniając władzę nie pogorszą a wręcz przeciwnie będzie lepiej.

  Reply
 16. Mieszkaniec Jatutowa

  Zagłosuję wraz z rodziną na Pana Michała Zawiślaka. Wójt dwudziestolecia niech odpoczywa nabył praw emerytalnych. Może być radnym.

  Reply
 17. Barbara

  bardzo dobry pomysł z młodym kandydatem na wójta. Kariera przed nim na pewno nie zawiedzie. Młody i ambitny to dobre rokowania.

  Reply
 18. Też Mieszkaniec

  Trochę przesadzacie z tą autopromocją. Szukając poparcia i nowego otwarcia nie można jednocześnie opierać się na manipulacji.

  Reply
 19. Apel z Chyżej

  Postawmy na młodego, dobrze wykształconego. Ktoś musi wnieść świeżość do tej skostniałej gminnej struktury.

  Reply
 20. Kandydat

  Kogo tak boli pewna część ciała, że na jednym z portali trwa hejt na kandydatów Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna z terenu Gminy Zamość. W mojej ocenie jeden z komitetów powiązany z gminą władzą poczuł zagrożenie i nie ma propozycji dla wyborców dlatego nadrabia hejtem. Wyborco to jest ten czas aby wybrać na radnych ludzi uczciwych, odpowiedzialnych. Wyborco nie głosuj na tych, którzy idą do wyborów tylko po aby zdobyć mandat i przez pięć lat pobierać dietę z podatków Mieszkańców Gminy Zamość . Wyborco nie głosuj na tych, którzy jako aktualni radni ustawiali swoje rodziny w samorządzie – syn, córka, żona, brat . To są często całe rodziny radnych. Czy taki radny będzie sprawował mandat w imieniu mieszkańców czy gminnego układu. Czytajcie hejterskie komentarze i wyciągajcie wnioski. Zadajcie sobie pytanie – Czego lub kogo obawia się gminny układ ?

  Reply
 21. Ryszard Puchacz

  Jestem po pierwszych rozmowach z mieszkańcami. Zwracałem moim rozmówcom na wiek kandydata. Usłyszałem. Bardzo dobry wiek, bardzo dobrze, że młody. Natrafiłem na byłego nauczyciela Pana Michała Zawiślaka, który zadeklarował swój głos właśnie na kandydata Michała Zawiślaka. Komentarze hejterów pozostawiam bez komentarza.

  Reply
 22. Renata Tywoniuk-Kwoka

  Wiek p. Zawiślaka jest atutem a nie przeszkodą. W naszej gminie jest wiele do zrobienia. Potrzeba świeżego spojrzenia, entuzjazmu, nowych rozwiązań…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top