Będzie druga tura w wyborach na wójta gminy Sitno. Spotkają się Seń Krzysztof i Bernat Marian

Bedzie druga tura w wyborach na wójta gminy Sitno. Obecny wójt Bernat Marian spotka się z Seń Krzysztof.

Oto liczba oddanych głosów na poszczególnych kandydatów.

Bernat Marian – 1 281 [ 45.43 ]

Seń Krzysztof – 1 026 [ 36.38 ]

Komentarze do: “Będzie druga tura w wyborach na wójta gminy Sitno. Spotkają się Seń Krzysztof i Bernat Marian

 1. Anonim

  A dlaczego jest zdjęcie Pana Senia a nie ma Pana Bernata… ten artykuł daje jasny przekaz na kogo głosować i za kim stoi…

  Reply
 2. Bot

  Może w końcu będzie zmiana tej starej swiniarni przy korycie, zygac sie chce gdy człowiek idzie do gminy cos załatwić a tam nikt nic nie wie…. Tyle lat robić i zeby człowiek musiał czekać tygodniami na byle jakies oświadczenie napisane przeze mnie, a wojt robi łaskę ze wogole wyda podpisany dokument po tygodniu jak nie dwóch… Ustawione projekty, wykonawcy, fv na wymyślone kwoty i tak przez 20 lat… Zmieniają sie ale tylko stolkami. Moze ktos w końcu zajmie sie tym tak samo jak zrobili to w Skierbieszowie, teraźniejsze władza ma srake w majtkach bo wie ze zakończenie nie będzie jak w bajce i sytuacka będzie taka jak wojta Skierbieszowie i ich orawej jak i lewej reki kazdy ma postawione zarzuty….

  Reply
 3. nowak

  Z moich informacji wynika że kandydat Seń to nie jest taki świetny i wspaniały jak go wojewoda i parlamentarzyści przedstawiają Wykształcenie poświadczone odpowiednimi papierami posiada ale głowy do ekonomii już nie .Windykacje komornicze ,zaległości płatnicze ,gospodarstwo rolne prowadzone nieudolnie ,taki gospodarz co nie daje rady na swoim nie jest dobrym kandydatem na wójta gdzie mamy do dyspozycji kilkanaście milionów w budżecie .Ta promocja jest zbyt nachalna i budzi dziwne skojarzenia ,co prawda inna skala ale Sitno i Radom mają pewne podobieństwa (mówię o kampanii wyborczej)

  Reply
  • Prawnik

   Jest Pan w 100% pewien tego co mówi i ma na to dowody że Pana oskarżenia dotyczą kandydata Krzysztofa Senia? Z tego co mi wiadomo w gminie Sitno jest kilka rodzin noszących to nazwisko więc radzę się zastanowić nad rozpowszechnianiem pomówień, które są karalne na podstawie Art. 212 KK . a Panu jako osobie pomawiającej grozi kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. Dodatkowo sąd może orzec majątkowy środek karny w postaci nawiązki na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub na inny wskazany przez pokrzywdzonego cel społeczny. Innym środkiem karnym, który może mieć zastosowanie jest m.in. podanie wyroku do publicznej wiadomości (art. 215 k.k.)

   Reply
  • arto

   Opluwać anonimowo potrafi każdy jak masz dowody to pokaż a jeśli nie to po prostu nie rozsiewaj plotek bo podejrzewam jesteś na usługach lokalnej władzy, która nie potrafi rozmawiać merytorycznie tylko pluje jadem i cały czas na każdego szuka haków, ale jak się jest przyspawanym dwadzieścia kilka lat do stołków kierowniczych to nie dziwne, że się krzyczy gdy nie ma się argumentów.

   Reply
  • Mieszkanka Horyszowa Polskiego 😉

   Powiem tak , jeden lepszy od drugiego …
   Niech w końcu zrobią coś dla dzieci a nie robią imprezy dla KGW I OPS w HP !! A tak po za tym drogi w Gminie Sitno to tragedia ! Może w końcu też by zmienili asfalt a nie drogi do pól robią…. .

   Reply
 4. kowalska

  Oj nieładnie tak zazdrościć… Kto mieszka w Gminie Sitno, ten wie, że wiele osób Panu Krzysztofowi gospodarstwa zazdrości. Młody, ambitny i bardzo pracowity. Posiada jedno z największych gospodarstw w gminie. Odchodzący Wójt dwie dekady w gminie „gospodarzy” a jego gospodarstwu rolnemu daleko do gospodarstwa Pana Krzysztofa. Widać nauka czasem idzie w las no i jaki gospodarz każdy widzi. Pan Marian jak sam się określił na spotkaniu w Kolonii Sitno jest „biznesmenem” a nie gospodarzem 🙂

  Szkoda, że uciekasz się nowak do pomówień, bo to nieładnie Pokaż raczej plusy swojego kandydata, jak je znajdziesz…. Mieszkańców nie interesuje, czy klatka schodowa w bloku u Pana Mariana jest posprzątana, czy dzielnicowy ma skoszony trawnik (jeśli go ma), a tym bardziej, czy Pan Krzysztof wykopał buraki.

  A kontrkandydata nie widać, bo kampanii nie robi. Myślał, że tupnie na sesji i zrobi się sama, bo pójdą Państwo wybrani do służenia mieszkańcom służyć Panu…. ale złością, opluwaniem i obrażaniem innych nie wygracie. Mieszkańcy mają tego dość.

  Mieszkańcy myślą Panie Wójcie – i sesje oglądają. Pozdrawiam

  Reply
 5. nowak

  Mój komentarz jest pokłosiem rozmowy z wiarygodnym mieszkańcem Kolonii Sitno ,oczywiście nie jestem wstanie weryfikować ludzkich opinii i osądów .Jeżeli kogokolwiek uraziłem to mogę tylko przeprosić ,tym niemniej irracjonalne reagowanie na komentarz inny niż wszystkie budzi pewne domysły.

  Reply
  • Prawnik

   A ja jeszcze raz Panu wyjaśnię że pomówienie – a to Pan zrobił w swoim komentarzu – jest przestępstwem wynikającym z treści art. 212 Kodeksu karnego. Przepis ten stanowi, że każdy kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca czyli w tym przypadku Pan dopuszcza się powyższego czynu za pomocą środków masowego komunikowania (np. Internet), podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Odpowiedzialność w tym zakresie jest zatem dużo surowsza. W razie skazania – gdyby Pan Seń złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa pomówienia – sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

   Reply
 6. arto

  W takim razie proszę powiedzieć kim jest ten wiarygodny mieszkaniec Koloni Sitno? A może on istnieje tylko w Pana/Pani głowie, lub został wymyślony na zlecenie obecnej władzy po to by oczernić Pana Krzysztofa Senia. Spierajmy się merytorycznie a nie na chwyty typu coś ktoś wie ale nie wiadomo kto, lub ja coś wiem ale nie powiem – karty na stół. Rozmawiajmy o szansach i zagrożeniach a nie rozsiewajmy plotek. Ja rozumiem że ktoś pisze takie insynuacje bo być może jest do tego zmuszany ale błagam rozmawiajmy o konkretach nie o plotkach, więcej odwagi najwyższy czas na zmiany.

  Reply
 7. Rzecznik Prasowy

  Panie Nowak wkrótce będzie Pan miał możliwość wyjaśnić od kogo Pan miał te informacje i dlaczego Pan ich nie zweryfikował. Proszę spokojnie poczekać na wezwanie. Przedstawiciel redakcji już został wysłuchany teraz czas na Pana . A przeprosi Pan publicznie podając swoje dane personalne bo taki jest wniosek wnoszącego pozew.

  Reply
 8. Reginis

  Pan Nowak niczego niezgodnego z prawem nie napisał. Darujcie sobie te próby zastraszania. Coś jest na rzeczy, że aż takie maniupulacje wytacza się przeciw komuś, kto ma wątpliwości.

  Reply
 9. Inga

  Wątpliwości dotyczące czego ? Jak nowak cos ma to niech to pokaże a jak nie to niech nie rzuca pustych oskarżeń ani pomówień proste, za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność

  Reply
 10. Anna

  Krzysztof dobrze sie zapowiadał lecz obecnie jest tylko marionetką w rękach PISu a takich w naszej Gminie nie chcemy. Głosuję przeciwko

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top