Science-fiction podróże wstecz w czasie tylko w Gminie Zamość

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że podróże w czasie są matematycznie możliwe. Od zarania dziejów świat nauki zastanawiał się, czy pokazane w wielu filmach science-fiction sceny podróży w czasie są naprawdę możliwe w realnym świecie. Może wydać się Wam to dziwne, ale okazuje się, że tak! Ludzie często w swoim życiu mieszają fikcję z rzeczywistością. Jedną z takich fikcji miały być podróże w czasie, które wielu naukowców chciało za wszelką cenę urealnić. Teraz okazuje się, że fikcja może stać się rzeczywistością w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Zamość.

Fikcyjna podróż w czasie stała się już faktem w Gminie Zamość. Marzenia amerykańskich naukowców w realne warunki science-fiction  wprowadza Wójt Ryszard Gliwiński.

W dniu 11 lutego 2021 roku na stronie urzędowej UG Zamość zamieszczono aktualizację artykułu autorstwa Wójta Ryszarda Gliwińskiego dotyczącego zmiany w gospodarce odpadami komunalnymi.

Jest to podróż w czasie wstecz. Na czym polega podróż w czasie, którą urealnił gminny włodarz?. Otóż w zaktualizowanym artykule pt. ” Zmiany w gospodarce odpadami komunalnymi” z dnia 11 lutego 2021 roku na wstępie pojawia się zdanie, które ma fikcyjnie cofnąć mieszkańców w czasie. Komunikat ten jest o treści:

Pamiętaj o obowiązku ponownego złożenia w styczniu 2021 roku deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Większość dzieci, przynajmniej z lat 80. i 90. marzyło o tym, by móc przenosić się w czasie.Przyczyniły się do tego kultowe filmy, takie jak „Powrót do przyszłości”, „Terminator” czy serial „Sliders”. Wszystkie one opierały się na teoriach Alberta Einteina, z koncepcją tuneli czasoprzestrzennych (znanych też jako Most Einsteina-Rosena), teorią względności i paradoksami na czele.

Tak więc marzenia dzieci mogą zacząć się spełniać dzięki działaniom samorządowca. A my apelujemy aby Ci, którzy do końca stycznia 2021 roku nie złożyli deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dokonali podróży w czasie wstecz i wypełnili zalecenia Wójta Ryszarda Gliwińskiego.

Wszelkich porad pod kątem fikcyjnej podróży w czasie udziela Wójt Ryszard Gliwiński poprzez www.gminazamosc.pl / „zadaj pytanie Wójtowi”.

 

 

 

 

Komentarze do: “Science-fiction podróże wstecz w czasie tylko w Gminie Zamość

  • Ostrzyca

   Ludzi nie zmusisz. Kar za nie złożenie deklaracji ni ma. Przynajmniej widać ilu jest nieodpowiedzialnych mieszkańców w gminie.

   Reply
 1. Bortatycka Menda

  To po co składać jak nie ma konsekwencji za nie złożenie? Według tej filozofii glupi Ci co zlozylo i płacą …

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top