Sołtys Wysokiego wyśmiewa społeczną działalność w zakresie bezpieczeństwa dzieci. Wójt z kąśliwą uwagą do pracy Sanepiduu

” Pan zajmuje się badaniem piasku w piaskownicach” tak przedstawiła mieszkańca sołtys Katarzyna Szałacha w trakcie publicznego wystąpienia podczas zebrania w Wysokiem. Jeden z członków rady sołeckiej również w trakcie zebrania żądał od mieszkańca przeprosin za opis  z koniem z Regionalnej Izby Pamięci w Wysokiem. Przeprosin nie było a nie wykluczone, że będzie pozew sądowy. Takimi sprawami zajmowała się grupka pięciu osób na czele z sołtyską na zebraniu wiejskim w Wysokiem w ostatnich minutach zebrania. Atmosferę podgrzewał wójt Ryszard Gliwiński, który stwierdził,że SANEPID przypomniał sobie o złym ustawieniu zjeżdżalni.

Jak wyśmiać społeczną działalność mieszkańca na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci na gminnych placach w zabaw można zobaczyć w ostatnich dziesięciu minutach  nagrania z zebrania wiejskiego w Wysokiem.

W niedzielę 05 września w Wysokiem odbyło się zebranie wiejskie dotyczące funduszu sołeckiego. W zebraniu uczestniczyło 21 mieszkańców na 743 uprawnionych.

Środki funduszu sołeckiego w kwocie 49 993,18 zł uczestnicy zebrania przeznaczyli na wykonanie ogrodzenie Regionalnej Izby Pamięci wraz z terenem przyległym.

Jako najważniejsze zadanie do budżetu na rok 2022 mieszkańcy wskazali budowę oświetlenia przy drodze powiatowej w miejscowości Wysokie.

wyśmiać — wyśmiewać «odnieść się do kogoś lub czegoś drwiąco, z szyderstwem

Link do nagrania – https://www.facebook.com/352943981711842/videos/348872270270840

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top