Konrad Małecki były kandydat na wójta został dyrektorem w Starostwie Powiatu Zamojskiego

W dniu dzisiejszym na stronie Starostwa Powiatu Zamojskiego ukazała się informacja o rozstrzygnięciu naboru na stanowisko dyrektora Wydziału Gospodarki Mieniem.

W wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko został wybrany Konrad Małecki. W bardzo krótkim uzasadnieniu o dokonaniu wyboru czytamy, że Konrad Małecki spełnił wymagania formalne , określone w ogłoszeniu o naborze. W trakcie postępowania konkursowego wykazał się znajomością przepisów i uzyskał wymaganą liczbę punktów.

Przypominamy Konrad Małecki w ostatnich październikowych wyborach samorządowych startował z listy PiS na wójta w Gminie Zamość. Jest byłym pracownikiem Urzędu Gminy Zamość i byłym członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. 

Poniżej prezentujemy wystąpienie Konrada Małeckiego w trakcie kampanii wyborczej:

Spotkanie Konrada Małeckiego kandydata na Wójta Gminy Zamość z mieszkańcami

Opublikowany przez Stanisław Grześko Czwartek, 11 października 2018

 

Komentarze do: “Konrad Małecki były kandydat na wójta został dyrektorem w Starostwie Powiatu Zamojskiego

 1. Wróg Publiczny

  Wystąpienie jak wystąpienie. Pan kandydat był niemalże przekonany , że start w wyborach z ramienia jedynej i słusznej partii, zapewni mu tryumf bez rzadnego wysiłku. Po co z szacunkiem wstawać do sluchaczy? Po co program? Pan Wojewoda ps.”Wspieracz” wpomoże sugestią typu „wstań!!!” Najlepiej z kartki przeczytać wyuczone wcześniej frazesy. Nie mniej jednak Pan kandydat da sobie radę. Karierą ponad wszystko. Wracając jednak do bieżących wydarzeń. Pomimo wcześniejszych sygnałów sugerujących możliwość wystąpienia nieprawidłowości przy rozstrzygnięciu wyboru dyrektora, rokowania okazały się trafne. I co? I nic !!! Nie takie numery przechodziły. A społeczeństwo jest i tak „mega szczęśliwie…” Nikt nic z tym nie zrobi bo po co się narażać? Kolega kolegi sąsiada wujka córki zna przecież dyrektora… Nic potem nie załatwim!!! Na koniec taka drobna dygresja a raczej puenta. Kto ma rozum w głowie i jest w przedziale wiekowym 20-40 lat niechaj spieprza stąd jak najszybciej póki nie będzie za późno. Pozdrawiam

  Reply
 2. żorż

  Ponury żart z mianowaniem Małeckiego na stanowisko urzędnicze .już myślałem że czegoś Grześko się nauczył ,jak widać nie nauczył się.

  Reply
 3. Valgo de Sco

  Ale sensacja… Każdy prezes, dyrektor, prezydent, wójt, starosta, dobiera sobie współpracownikow którzy będą realizowali jego plany i wizje, a nie takich, którzy będą rzucać kłody pod nogi i pokazywać, że się nie da. Jak pan myśli, panie Redaktorze, gdy PSL i PO powrócą do władzy, to kogo będą sadzać na stołkach? Pana i pańskich znajomych, czy swoich?:))))

  Reply
 4. Reginis

  A odpowiednie wartości moralne, intelektualne oraz wykształcenie kierunkowe i kompetencje, to już nic nie znaczy?
  https://zamosc.tv/tv/inny/14757-lamanie-ciszy/

  Reply
 5. Wróg Publiczny

  Zawsze na nieprawidłowości przy wyborze Pana Dyrektora (PIS) można się poskarżyć Panu Staroście (PIS). Jeżeli to nie poskutkuje to można następnie swoje niezadowolenie zgłosić Wojewodzie (PIS) po czym Premierowi RP (PIS). A Wszystko to rozpatrzy Prezydent RP (notabene PIS). Czy to takie skomplikowane?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top