Kandydaci do Rady Gminy Zamość – Okręg nr 1

W nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Gminy Zamość  ubiegać się będą kandydaci z trzech komitatów Wyborczych: Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna, Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Gliwińskiego, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Okręg nr 1, obejmujący miejscowości: Białobrzegi, Bortatycze, Bortatycze-Kolonia, Chyża, Wysokie, Sitaniec, Sitaniec-Wolica, Sitaniec-Kolonia, Borowina Sitaniecka, Łapiguz

Z Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna w okręgu nr 1 do Rady Gminy Zamość zostali zgłoszeni kandydaci:

  1. Ryszard Puchacz

 

 Ryszard Puchacz – wiek 59 lat, żonaty, zamieszkały w Borowinie Sitanieckiej.

Emerytowany oficer Policji, bezpartyjny, wykształcenie wyższe:

Uniwersytet Wrocławski  1994 r. – nauki polityczne

Studia Podyplomowe UMCS 2004 r.  – Wydział Prawa i Administracji

Wydawca portalu internetowego ” Wokół Zamościa ”

Zainteresowania – Historia Polski oraz Prawo Samorządu Terytorialnego.

Ogrodnik z zamiłowania, zwolennik zdrowej i ekologicznej żywności.

  2. Aneta Karwat

Aneta Karwat – mieszka w Bortatycze-Kolonia, magister socjolog, zawodowo: pracownik GOPS w Zamościu, Sołtys sołectwa Bortatycze-Kolonia od 1994 (30 lat), druhna OSP Bortatycze,
Radna Rady Gminy Zamość kadencji 2010-2014

   3. Anna Brodaczewska

Anna Brodaczewska – 46 lat, zamieszkała: Sitaniec Kolonia, mężatka, matka dwójki dzieci. Doktor nauk rolniczych, Absolwentka Akademii Rolniczej w Lublinie (mgr inż). Wydział Ogrodniczy AR ukończony z tytułem doktor nauk rolniczych (dr inż.). Ukończone Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne Akademii Rolniczej w Lublinie, oraz Podyplomowe studia pedagogiczne ,,Z gospodarki do edukacji” na Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Pracowała w Lubelskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Końskowoli (Oddział Sitno), w Przedsiębiorstwie produkcyjno -handlowo –usługowym ,,TRANS-BAS” w Zamościu. Obecnie pracownik Starostwa Powiatowego w Zamościu (Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska).

  4. Tomasz Babicz

Tomasz Babicz – urodził się 11 listopada 1980 roku w Rejowcu Fabrycznym. Posiada wykształcenie wyższe prawnicze, tytuł magister prawa. W 2005 ukończył studia prawnicze na UMCS w Lublinie na Wydziale Prawa i Administracji. W latach 2006 – 2023 pełnił służbę w Straży Granicznej. Obecnie jest żołnierzem Wojsk Obrony Terytorialnej w Zamościu. Żonaty, 2 dzieci. Zainteresowania geopolityka, historia, sport.

   5. Anna Gola – Mielniczuk

Anna Gola-Mielniczuk – wykształcenie wyższe i podyplomowe – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Mężatka, matka 3 dzieci, 20 lat stażu zawodowego

      6. Anna Koza

Anna Koza – lat 45, mężatka, dwoje dzieci, mieszkanka Łapiguza od 17 lat, wykształcenie wyższe – mgr ekonomii. Jest od 8 lat członkinią  Kabaretu “TAKA POTRZEBA” z Łapiguza i  dlatego stale utrzymując kontakt z mieszkańcami Gminy Zamość zna ich problemy. Jako Radna Gminy Zamość chciałaby zwiększyć inwestycje w zaniedbanych rejonach Gminy Zamość a w szczególności w miejscowościach z okręgu nr 1.  Zamierza również  zadbać o poprawę jakości i poziomu życia mieszkańców oraz realizować ich lokalne inicjatywy. Jest osobą aktywną społecznie, otwartą, kompetentną i zaangażowaną w życie lokalnej społeczności.

    7. Piotr Boba

Piotr Boba – zamieszkały w Białobrzegach. Własna działalność gospodarcza i członek Rady Sołeckiej.

8. Andrzej Szewczuk

Andrzej Szewczuk – 55 lat, żonaty, dwoje dzieci. Zamieszkały w miejscowości Wysokie Gmina Zamość. Doświadczenie: W latach 2019- 2021 z-ca Dyrektora ds. Administracyjno – Technicznych w Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Obecnie odpowiedzialny za przygotowanie i rozliczanie projektów inwestycyjnych finansowanych z funduszy Unii Europejskiej, Przewodniczący Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność”, audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Środowiskowego – Norma ISO 14001:2015 oraz System Zarządzania Jakością – Norma ISO 9001:2015.

 

 

 

 

Komentarze do: “Kandydaci do Rady Gminy Zamość – Okręg nr 1

  1. Borowinianka

    Ale dostałeś pan głosów ho ho ho a na sesji to pan kiedyś minął się z prawdą kiedy padło pytanie o wykształcenie pamięta pan co pan odpowiedział?
    Ale wyborcy w porę sie zorientowali!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top