Gmina Zamość już zdobyła określoną ilość głosów w programie „Pod biało-czerwoną” Rząd przedłużył czas na oddawanie głosów

Gmina Zamość ma wymagane 500 głosów i znajdzie się w rządowym programie „Pod biało-czerwoną”. Jeszcze kilka dni temu uzbieranie wymaganej liczby głosów stało pod wielkim znakiem zapytania. W sobotę 07 listopada 2020 roku Gmina Zamość miała na koncie 302 głosów. Po publikacji na naszeym portalu wyników głosowania ruszyło pospolite ruszenie gminnego lidera programu. Sam lider na swoim profilu na facebooku napisał ” Dobiega końca gminna akcja społeczna Oddaj głos na polską flagę w Gminie Zamość. To Nasz odzew na Rządowy projekt „Pod biało-czerwoną”.  Chcemy poinformować  ” LIDERA” że początkowo głosy w akcji „Pod biało-czerwoną” można było oddawać do 11 listopada 2020 do godz. 23.59. Ten termin został jednak wydłużony do 31 grudnia 2020 do godz. 23.59. Na stronie rządowej nie znaleźliśmy powodu, dla którego zdecydowano się na przedłużenie tego terminu. 

Jak obiecują autorzy projektu, w trzech gminach, które osiągną największą liczbę głosów (procentowo, w stosunku do liczby mieszkańców), w uroczystości podniesienia flagi na maszt weźmie udział sam premier Mateusz Morawiecki.

Czy Mieszkańcy Gminy Zamość zawalczą o taką uroczystość ? Na dzień 12 listopada 2020 roku Gmina Zamość zdobyła 645 głosów.

W województwie lubelskim o maszt i flagę walczy 213 gmin.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top