Wybory parlamentarne 2019. Wszyscy kandydaci do sejmu z okręgu nr 7. Zobacz listy i nazwiska

W niedzielę 13 października odbędą się wybory parlamentarne. Kandydaci z naszego regionu będą walczyć o mandaty w okręgu numer 7. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już pełne listy kandydatów. Zasięg: część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski oraz miasta: Biała Podlaska, Chełm, Zamość. Okręg nr 7 – liczba mandatów – 12. Listy komitetów oraz kandydaci w wyborach do sejmu w dniu 13 października.

Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość

  1. Tumanowicz Witold Sławomir
  2. Kasprzak Wiktor
  3. Iwanowski Marcin Piotr
  4. Bąk Stanisław
  5. Gocel Agnieszka Maria
  6. Bielecka Beata Małgorzata
  7. Marciniuk Agnieszka Monika
  8. Kubica Kamil
  9. Kupisz Ewelina Agata
  10. Mazurek Michał
  11. Banaszczuk Łukasz
  12. Czerwieniec Kamil
  13. Pawlak Agnieszka Monika
  14. Nagrodzka Agnieszka
  15. Wójcik Dorota Anna
  16. Sadocha Zbigniew Marek
  17. Rekuta Daniel
  18. Mekler Anna
  19. Mulawa Justyna Elżbieta
  20. Kędzierawski Kamil
  21. Tarnowska Edyta
  22. Bataliński Łukasz
  23. Witkowski Bartłomiej
  24. Sobich Artur Wojciech

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. Sasin Jacek Robert
  2. Zawiślak Sławomir
  3. Duszek Marcin Kamil
  4. Hałas Teresa
  5. Zieliński Tomasz Andrzej
  6. Stefaniuk Dariusz Paweł
  7. Romanowski Marcin
  8. Cichosz Lucjan
  9. Szwed Zdzisław
  10. Skiba Leszek Marcin
  11. Gmyz Maria
  12. Gmitruczuk Robert
  13. Strzałka Beata Małgorzata
  14. Gałaszkiewicz Krzysztof Jan
  15. Sawicki Konrad Bernard
  16. Kusiak-Janiec Anna
  17. Szwaj Jerzy Ryszard
  18. Barszczewska Barbara Aldona
  19. Chmielewska Iwona
  20. Zańko Mariusz Artur
  21. Czarnecka Halina
  22. Misztal Stanisław
  23. Piekarska Agnieszka
  24. Dąbrowska-Banaszek Anna

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. Sachajko Jarosław
  2. Bratkowski Arkadiusz Tomasz
  3. Litwiniuk Przemysław
  4. Różyński Wiesław Marian
  5. Smal Kazimierz
  6. Romańczuk Andrzej
  7. Szymala Anna
  8. Kowalczyk Jan Franciszek
  9. Wiśniewska Anna
  10. Suszczyński Sławomir Jan
  11. Malesa Marzena Jolanta
  12. Czuba Agnieszka Renata
  13. Piwko Karolina
  14. Wypych Teodora
  15. Stanibuła Ryszard Zbigniew
  16. Fornal Mirosława Teresa
  17. Kamińska Irena
  18. Nowak Teresa
  19. Koczkodaj Bartosz
  20. Dziuba Anna Bożena
  21. Siemakowicz Grzegorz
  22. Wilbik Marek
  23. Nosek Sławomir Paweł
  24. Zieliński Janusz

Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

  1. Pawłowska Monika Jolanta
  2. Szeląg Piotr Edward
  3. Borysiuk Bolesław Borys
  4. Rogala Sławomir
  5. Gołoś Michał Reoland
  6. Czobodzińska-Przybysławska Anna Jadwiga
  7. Waszkiewicz Gerard
  8. Pamulska Łucja Jadwiga
  9. Dobosz-Furman Patrycja Anna
  10. Kamola Magdalena Małgorzata
  11. Bartoszewska-Wic Ewa Monika
  12. Maceroni Grażyna Zofia
  13. Trojniel-Goździołko Aldona Wioleta
  14. Litwiniec Zbigniew
  15. Malczewski Jacek Michał
  16. Jasek-Kosobucka Justyna
  17. Kapłon Monika
  18. Chęć Jacek Tomasz
  19. Tabor Magdalena Aleksandra
  20. Kurowski Jan Bolesław
  21. Żukowski Stanisław
  22. Kozicka Katarzyna Małgorzata
  23. Roczon Mateusz Maciej
  24. Kiełbasa Bogdan Antoni

Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

  1. Kokot Jan
  2. Koziara Ewa Małgorzata
  3. Łukasik Rafał Mirosław
  4. Langa Dariusz
  5. Chibowski Arkadiusz
  6. Rypina Beata
  7. Lewczuk Damian Jarosław
  8. Jóźwik Justyna Renata
  9. Wysokińska Dorota
  10. Popielec Przemysław
  11. Celiński Marek
  12. Wasąg Lidia Elżbieta
  13. Sokołowski Kamil
  14. Woch Ewelina Ilona
  15. Bodnar Anna Maria
  16. Zalewska Agnieszka
  17. Kowalik Rafał

Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N IPL Zieloni

  1. Haidar Riad
  2. Żmijan Stanisław
  3. Wróblewska Kornelia Konstancja
  4. Grabczuk Krzysztof
  5. Gromadzka Małgorzata
  6. Zwolak Rafał Mariusz
  7. Grad Mariusz
  8. Antoniuk Tomasz Wojciech
  9. Pańczyk Tomasz Józef
  10. Jóźwik Kamil
  11. Zając Magdalena
  12. Lamczyk Grażyna Bogumiła
  13. Kowalewski Mariusz Stanisław
  14. Kieliszek-Wasiołek Bożena Stanisława
  15. Pietraszkiewicz Katarzyna Ewa
  16. Żbikowska Barbara Stefania
  17. Hukiewicz Karolina Anna
  18. Ćwiklińska Kamila
  19. Pelc Katarzyna Weronika
  20. Kolasińska Anna Maria
  21. Zarębska Wioleta
  22. Rusinek Antoni
  23. Musolf Jan Józef
  24. Zygarski Piotr Jacek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top