Sołeckie Święto Kobiet w Wychodach

W sobotę 11 marca br., mieszkanki sołectwa Wychody świętowały Dzień Kobiet. Z inicjatywy aktywnych mieszkańców gminnej miejscowości, w tym: Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz KGW zorganizowano wyjątkową inicjatywę skierowaną szczególnie do wszystkich Pań.
Początek wydarzenia był czasem uroczystych życzeń, skierowanych zarówno dla zgromadzonych tego dnia Kobiet, jak również dla obecnych na spotkaniu sołtysów, którzy ostatnio również obchodzili swoje święto. Z rąk przedstawicieli Samorządu: Wójta Gminy, Przewodniczącego Rady Gminy oraz Dyrektora WSP każda z Pań otrzymała symbolicznego kwiatka. Uczestników inicjatywy poczęstowano również smacznym okolicznościowym tortem.
Oprawą muzyczną wieczoru zajął się zaproszony zespół Show Men z Szopinka. Panowie zadbali nie tylko o muzyczny „koncert życzeń” lecz również o miłą atmosferę, która porwała zebranych do wspólnych śpiewów. Wszystkie utwory z racji zacnego święta zadedykowane były właśnie Paniom.
Spotkanie zakończyło się wspólną degustacją regionalnych potraw przygotowanych przez miejscowe gospodynie.

źródło: UG Zamość

Komentarze do: “Sołeckie Święto Kobiet w Wychodach

 1. autor

  Kilka imprez ,kilka sołectw ,jeden wspólny mianownik -Wielki Post i Show Men .Za chwilę kartki wielkanocne ,podpici strażacy w kościele .frazesy o obronie wartości Neo pogaństwo w Polsce w rozkwicie .

  Reply
 2. Swój

  Jaka fajna impreza. Jest co zjeść i co wypić. I muzykant przygrywa. Żal że tylko dla kilku kobiet.

  Reply
 3. Internauta

  W poście bociany na stole i grający zespół. A na rekolekcjach proboszcz też bociana serwował ?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top