XXV sesja Rady Gminy Zamość. Radny T.Kostrubiec o życiu w Płoskiem jak w Ameryce [ V I D E O ]

30 grudnia 2020 r. odbyła się sesja Rady Gminy Zamość, która przegłosowała plan budżetu na 2021 rok osiemnastoma głosami za, przy dwóch głosach przeciw. Obrady prowadził przewodniczący Wojciech Suchowicz.

Najważniejszą uchwałą w porządku obrad XXV Sesji Rady Gminy Zamość był przyszłoroczny budżet gminy – strategiczny dokument, jeżeli chodzi o gminne finanse.

Zanim radni przystąpili do przegłosowania uchwały budżetowej na rok 2021, uchwalili Wieloletnią Prognozę Finansową na lata 2021-2027 (WPF). Te dwie uchwały są ze sobą ściśle powiązane, bo budżet musi być zgodny z wieloletnimi planami gminy. Przewodniczący rady poinformował, że projekty zostały omówione z radnymi podczas pracy komisji i pozytywnie zaopiniowane przez wszystkich radnych. Zostały one również, zgodnie z przepisami, przedłożone Regionalnej Izbie Obrachunkowej, która pozytywnie zaopiniowała dokumenty. Podczas głosowania nad WPF nie było jednak jednomyślności. Osiemnastu radnych głosowało za, jeden było przeciw, a jeden  wstrzymało się od głosu. Jednomyślności nie było również podczas głosowania nad budżetem na rok 2021. Za uchwaleniem budżetu było 18 radnych, a dwóch  radnych głosowało przeciw. Podczas sesji radni uchwalili również szereg innych uchwał.

Imienne głosowania radnych Rady Gminy Zamość z XXV sesji Rady Gminy Zamość.

WYNIKI IMIENNEGO GŁOSOWANIA

Więcej o wywiedzie radnego T. Kostrubca dla telewizji RTL4 o tym, że mieszkańcom Płoskiego żyje się jak w Ameryce. O dziwnych akcjach z Kroniką Tygodnia i Telewizją, zadowolonych mieszkańcach Borowiny Sitanieckiej według poglądu radnego Michała Budzyńskiego, o porównaniu radnego do sołtysa okiem radnego Piotra Koczułapa oraz o zakupie flag UE przez dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w materiale filmowym z obrad XXV sesji Rady Gminy Zamość.

 

XXV sesja Rady Gminy Zamość

 

 

Komentarze do: “XXV sesja Rady Gminy Zamość. Radny T.Kostrubiec o życiu w Płoskiem jak w Ameryce [ V I D E O ]

  1. Ekspert

    https://images.app.goo.gl/zgtexT5GfBAEUZYEA
    Radnemu Kostrubcowi życzymy powodzenia w drodze do Hollywood

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top