Wójt Gminy Sitno przeprasza na kolanach. Relacja filmowa ze spotkania Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka i Parlamentarzystów PiS z mieszkańcami Sitna.

W nawiązaniu do naszej zapowiedzi prezentujemy filmowy przebieg spotkania Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka i Parlamentarzystów PiS z lokalną społecznością Gminy Sitno. Przypominamy, że spotkanie odbyło się w dniu 18 marca 2018 roku w Sitnie.

Komentarze do: “Wójt Gminy Sitno przeprasza na kolanach. Relacja filmowa ze spotkania Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka i Parlamentarzystów PiS z mieszkańcami Sitna.

 1. nowak

  Zebrania w gminie Zamość odbyły się 30 kwietnia ubiegłego roku ,możliwe że jesienią odbędzie się powtórka ,pisowcy czują „krew” i możliwe że będą chcieli „dobić”osłabiony PSL. Na temat samego zebrania powiem tyle; nawet Pan Czarnek którego cenię za większość działań jako wojewody ,niestety mocno spuścił z tonu ,populizm to nic dobrego ,gdybym był na tym zebraniu to zapewne poczułbym się zażenowany niektórymi wypowiedziami ,nie można ciągle traktować ludzi jak ciemną masę która tylko czeka na pieniądze z rożnych programów.Ciekawym jest też watek tego niedoszłego sołtysa co przegrał wybory (sfałszowane ?!) ,ale to zupełnie inna bajka.Na koniec mam dobrą radę ,niech nigdy więcej Janusz Brzozowski nie prowadzi żadnych zebrań ,nigdy !.

  Reply
 2. nowak

  Mała poprawka , wiele na to wskazuje że już 8 kwietnia odbędzie sie spotkanie parlamentarzystów i wojewody z mieszkańcami gminy Zamość .Spotkanie ma się odbyć w sali gimnastycznej szkoły w miejscowości Płoskie .

  Reply
 3. Reginis

  Nie sztuka wydać publiczną kasę, sztuką jest zrobić to efektywnie i z pożytkiem dla ogółu. Wojewoda jednak skupił się na przechwałkach ile to kasy publicznej się obecnie wydaje, a efektywność? Ten temat jakby mniej był ważny dla Wojewody.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top