”Pomroczność jasna” tematem obrad XXIV sesji Rady Gminy Zamość [ V I D E O ]

W dniu 26 listopada 2020 roku odbyła się XXIV sesja Rady Gminy Zamość. Radni debatowali w sposób zdalny. W punkcie interpelacje i zapytania radnych radni złożyli jedną interpelację i dwa zapytania:

radny Piotr Najda złożył interpelację w sprawie rozbudowie ciepłowni w Zamościu w oparciu o gospodarkę obiegu zamkniętego” zlokalizowanej przy ul. Hrubieszowskiej 173 w Zamościu. Interpelację podpisali radny Wojciech Suchowicz i Mirosław Kołtun o radna Halina Szymańska.

Zapytanie w sprawie zagospodarowania opon ze sprzętu rolniczego oraz prac projektowych dotyczących budowych trasy S-17 i obwodnicy Zamościa złożył radny Jacek Adamczuk.

W punkcie wnioski i zapytania mieszkańców gminy Zamość, zaproszonych gości dwa pytania do wójta Ryszarda Gliwińskiego skierował mieszkaniec gminy.

Pierwsze pytanie dotyczyło sprostowania artykułu prasowego Zlikwidujmy ”pomroczność jasną”, który został zamieszczony w Kronice Tygodnia.

Drugie pytanie dotyczyło zmian Regulaminu Organizacyjnego Urządu Gminy Zamość. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania radnych oraz mieszkańców w materiale filmowym.

Informacja o pracy wójta gminy .W tym punkcie obrad wójt Ryszard Gliwiński poinformowałm.in o piśmie Starosty Powiatu Zamojskiego w sprawie budowy lotniska w miejscowości Mokre.

Nagranie z obrad XXIV sesji Rady Gminy Zamość poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top