Policjantka z Zamościa na podium kolarskiego wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie

Monika Mazur policjantka z zamojskiej komendy stanęła na podium kolarskiego wyścigu Orlen Lang Team Race w Arłamowie. Była pierwsza na mecie w kategorii open kobiet. Najlepsza była też w swojej kategorii wiekowej.

Orlen Lang Team Race w Arłamowie odbył się w minioną sobotę, 18 maja. To szosowe wyścigi kolarskie, na starannie dobranych trasach, dla amatorów, ale w zawodowej oprawie. Główną ich ideą jest zachęcanie do aktywności fizycznej i popularyzowanie kolarstwa.

Uczestnicy kolarskich zmagań do pokonania mieli wymagającą trasę, na której ścigają się także kolarze zawodowi. Musieli pokonać 75 kilometrów, z górską premią w Kalwarii Pacławskiej oraz licznymi wzniesieniami i stromymi podjazdami.

W wyścigu wzięło również udział 11 policjantów z różnych jednostek w Polsce. Do rywalizacji stanęła także policjantka z Zamościa Monika Mazur. I tradycyjnie już kolarskie zmagania zakończyła z sukcesem. Była pierwsza na mecie w kategorii open kobiet, I miejsce zdobyła także w swojej kategorii wiekowej.

W kolarskich zmaganiach w Arłamowie udział wziął także Radosław Wasilewski – policjant z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top