O włos od tragedii!!! Kierowca pędził jak szalony przez Mokre

34-letni mieszkaniec Tarnobrzega z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, po tym jak kierując oplem na łuku drogi wypadł z jezdni uderzając w przydrożną figurę, a następnie w ogrodzenie posesji. Szczegółowy przebieg wypadku badają policjanci apelując o ostrożność za kierownicą.

Policjanci z zamojskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie gminy Zamość w m. Mokre. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 34-letni mieszkaniec Tarnobrzega kierując pojazdem m. Opel na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni uderzając w znajdującą się przy drodze figurę, a następnie w drzewo i ogrodzenie posesji.

34-latek jechał sam, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Wyniki badań krwi pobranej od kierującego oplem wykażą, czy w czasie wypadku był trzeźwy.
Prawdopodobnie przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, z jaką poruszał się kierujący oplem, niedostosowana do panujących na drodze warunków.

Nad wyjaśnieniem szczegółowego przebiegu zdarzenia pracują policjanci z zamojskiej komendy i apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Kierując pojazdem należy mieć świadomość, że w niektórych miejscach droga może być pokryta śniegiem lub błotem pośniegowym, może być ślisko. Postępujmy więc rozsądnie i zdejmijmy nogę z gazu.

źródło: KWP Lublin

Komentarze do: “O włos od tragedii!!! Kierowca pędził jak szalony przez Mokre

 1. Reginis

  Tyle razy już się wypowiadałem o bezsensowności dbania i stawiania figur, a teraz tym bardziej w pasie drogowym. Ktoś za to powinien odpowiadać, abstrachując od niepoprawnego zachowania kierowcy.

  Reply
 2. Wróg Publiczny

  Kolejny wypadek w Mokrem w przeciągu bardzo krótkiego odcinka czasu. Samochody lądująca na płotach ,potrącenie rowerzysty ,kilka wypadków co najgorsze koło szkoły , stłuczki oraz szereg innych zdarzeń w ,którym nie dane było ujrzeć światła dziennego . Biorąc pod uwagę fakt ,że zjawisko patologii na drodze w Mokrem trwa nieustatnie od dłuższego czasu a mieszkańcy nie widzę problemu, tudzież nie chcą wiedzieć z wielką przykrością muszę stwierdzić że kolejne wypadki w Mokrym to tylko kwestia czasu. Mam pytanie do mieszkańców Mokrego czy wam to nie przeszkadza ?Dlaczego nie robicie nic żeby ten problem wyeliminować? A może wam z tym dobrze bo macie dzień susła raz do roku? Ja zdaję sobie sprawę z tego że w Mokrem przypada największy odsetek gminnych aktywistów w przeliczeniu na mieszkańca ale ludzie opamiętajcie się. Czy obawa przed narażeniem się w gminie, powiecie czy policji poprzez zgłaszanie problemów na waszej drodze jest istotniejsza od zdrowia i życia waszych dzieci ? Przeciez w miejscu ostatniego wypadku mogły iść w tym momencie chodnikiem wasze dzieci !!! Co ma się jeszcze wydarzyć abyście w końcu przebudzi się z głębokiego letargu ,w którym się znajdujecie i przejrzeli na oczy…

  Reply
 3. Wróg Publiczny

  Panie Reginis. Sprawa w Mokrem jest bardzo poważna i bardzo proszę nie mieszać w to figurek o zabarwieniu politycznym. Chociaż zgadzam się z panem w kwestii wszczesniejszych wypowiedzi dotyczących ich finansowania ze środków budżetu gminy to nie mniej jednak bardzo bym prosił o moment refleksji. Po pierwsze wspomniana figura nie stoi w pasie drogowym tylko około 2 m poza nim ,po drugie na tym odcinku drogi jest ograniczenie prędkości do 30 km/h i wszystko na ten temat. Równie dobrze w miejscu figurki mogła stać w tym momencie grupka dzieci. i co ? I też by pan mówił że jest przeciwko stawaniu grupkom dzieci w tym miejscu? Nie!!! To kierowcy mają się dostosować do znaków drogowych a nie niewinne osoby idące chodnikiem mające strach w oczach na widok każdego nadjeżdżającego pojazdu. Bo tak niestety wygląda rzeczywistość na tym odcinku drogi. i tutaj warto dodać pytanie które zadał poprzednik gdzie są mieszkańcy mokrego którzy codziennie widzą to co się dzieje na tej drodze? Przecież mają tak wspaniałych i wybitnych aktywistów jak koło gospodyń wiejskich,straż pożarna,pani sołtys czy pani radna. Przecież wystarczy tylko ich poprosić o pomoc a z pewnością wstawią się za mieszkańcami i będą interweniować w odpowiednich instytucjach.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top