Mieszkańcy Mokrego wybrali nowego Sołtysa

Zmiana lidera w sołectwie Mokre. Od 10 lutego nowym sołtysem w sołectwie Mokre jest Grzegorz Antoniuk. W dniu 10 lutego 2019 roku w Mokrem odbyło się zebranie wiejskie. Uczestnicy zebrania po wysłuchaniu sprawozdania byłej już sołtys w tajnym głosowaniu zdecydowali o zmianie sołtysa. Jako kandydaci na funkcję sołtysa zostali zgłoszeni Anna Siemko i Grzegorz Antoniuk. W tajnym głosowaniu zdecydowanie wygrał Grzegorz Antoniuk.

Z ciekawostek zebrania to należy odnotować informację byłej już sołtyski o składanych wnioskach w sprawie upamiętnieni wizyty Jana Pawła II w Zamościu.

Sprawozdanie z działalności rady sołeckiej i sołtysa oraz sprawy różne w materiale filmowym:

 

Komentarze do: “Mieszkańcy Mokrego wybrali nowego Sołtysa

  1. Wróg Publiczny

    „Z ciekawostek zebrania to należy odnotować informację byłej już sołtyski o składanych wnioskach w sprawie upamiętnieni wizyty Jana Pawła II w Zamościu.”

    Mieszkańcy gminy będący na emeryturach i rentach z pewnością czują się niezwykle spełnieni słysząc wnioski dotyczące takich hiper inwestycji. Brakuje jeszcze wniosku o pomnik żołnierzy wyklętych i ławkę niepodległości. Jak to powiedział kiedyś na jednej sesji Pan radny powiatu „pani Aniu,szacun za te słowa” (słownictwo może odbiegać od oryginału – cyt.z pamięci)

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top