Kronika Tygodnia o działaniach Sołtysa Mokrego

W najbliższy wtorek ( 29.08 ) w Kronice Tygodnia ukaże się artykuł o działalności gminnego samorządu na poziomie sołectwa. Artykuł będzie dotyczył sołtysa miejscowości Mokre w gminie Zamość. Sołtys Grzegorz Antoniuk w dniu  01 sierpnia 2023 r. złożył do Zarządu Dróg Powiatowych w Zamościu wniosek o usunięcie banerów z pasa drogowego przy drodze powiatowej 3248 L w miejscowości Mokre. W uzasadnieniu do wniosku Sołtys Grzegorz Antoniuk napisał, że banery zostały ustawione niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

Przypominamy przy drodze powiatowej zostały ustawione banery mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Banery zostały ustawione w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego a więc dzieci. Akcja z banerami została wykonana przez Stowarzyszenie Nowoczesne Mokre oraz Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego ” Zamojszczyzna ” za zgodą Zarządu Dróg Powiatowych. Tematem zainteresowały się media i jako pierwsza o tej sprawie napisze obszerny artykuł Kronika Tygodnia. Zapraszamy do lektury.

Komentarze do: “Kronika Tygodnia o działaniach Sołtysa Mokrego

 1. Gminny

  Redakcjo zainteresujcie się roznoszeniem korespondencji urzędowej gminnej przez małoletniego
  syna jednego z sołtysów. Temat ciekawy.

  Reply
 2. Też Mieszkaniec

  Stawianie czegokolwiek w pasie drogowym, czy tuż obok rozprasza uwagę kierowców i nie pomaga, a szkodzi bezpieczeństwu. Sołtys ma rację.

  Reply
 3. Zamojski

  To ten sołtys co jak się przez Mokre jedzie to w gumofilcach przy drodze zawsze stoi? Jeśli to o tego chodzi to reprezentant Wójta jak ta lala :-))) tylko pogratulować

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top