Kandydaci do Rady Gminy Zamość – Okręg nr 2

W nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Gminy Zamość  ubiegać się będą kandydaci z trzech komitatów Wyborczych: Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna, Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Gliwińskiego, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Okręg nr 2, obejmujący miejscowości: Jatutów, Kalinowice, Pniówek, Szopinek, Wólka Panieńska

Z Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna w okręgu nr 2 do Rady Gminy Zamość zostali zgłoszeni kandydaci:

   2. Radosław Laskowski 

Radosław Laskowski – lekarz, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista położnik – ginekolog, pracujący od wielu lat w Zamościu. Mąż i ojciec dwójki dzieci. Kandyduję do Rady Gminy Zamość, aby działać społecznie na rzecz mieszkańców.

 

2. Monika Kniaź

Monika Kniaź – mieszkanka Szopinka, 43 lat, mężatka, troje dzieci, mgr ekonomii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, prowadzi multiagencję ubezpieczeniową. Lubi podróże, dobrą książkę i polską kuchnię.

 

3. Marzena Głowacka

Marzena Głowacka – jest mamą czwórki dzieci, aktywna zawodowo i również jako żołnierz OT.  Obecnie jest absolwentem Akademii Zamojskiej na kierunku Pedagogika Studia  Magisterskie II  stopnia. Jest zaangażowana w działalność lokalną poprzez aktywizowanie dzieci i młodzieży do uczestnictwa w zajęciach sportowych. Chciałaby mieć swój udział w kształtowaniu miejsca w którym żyję i wychowuję dzieci.

 

4. Rafał Kamiński 

Rafał Kamiński – lat 43. Urodzony w Zamościu, mąż i ojciec trójki dzieci. Absolwent Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. (technik pożarnictwa w stopniu mł. asp.). W 2016-2019 Szkoła Wyższa Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie na kierunku Bezpieczeństwo Państwa (magister). Pracował w Komendzie Miejskiej PSP w Zamościu na stanowisku dowódca zastępu, później jako Starszy Dyżurny Stanowska Kierowania. W 2022 przeszedł na zaopatrzenie emerytalne. Należy do Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi przy Gminie Zamość. Jest zasłużonym honorowym dawcą krwi. Należy do rady sołeckiej w Jatutowie.

 

  5. Artur Mazurek

Artur Mazurek – bezpartyjny, lat 52, żonaty, 2 dzieci, absolwent Akademii Rolniczo-Ekonomicznej w Krakowie. Do 2020r. pracownik Służby Celno-Skarbowej, obecnie emeryt.

Dysponuję czasem i doświadczeniem aby reprezentować Państwa w Radzie Gminy Zamość.

 

6. Anna Kuczak-Koza

Anna Kuczak-Koza – mieszka w Wólce Panieńskiej, 47 lat, jest żoną i matką dwojga dzieci. Jest rolnikiem ponad 20 lat. Od kilku lat działa aktywnie jako wolontariusz. Pracuje przy osobach starszych i nadal kształci się i zdobywa wiedzę i kwalifikacje w opiece nad osobami obłożnie chorymi i niepełnosprawnymi. Jest empatyczna, cierpliwa i otwarta na pomoc ludziom w potrzebie. Chciałaby mieć swój udział w życiu naszej społeczności, w miarę możliwości służyć ludziom pracą, wiedzą i doświadczeniem życiowym. Jej pasją jest sport, w tym wspinaczka górska i fitness.

 

  7. Krzysztof Wieliczko

Krzysztof Wieliczko – 64 lata, wykształcenie wyższe, żonaty, dwoje dzieci: córka i syn. Bezpartyjny. Członek Polskiego Związku Łowieckiego. Były żołnierz zawodowy. Zainteresowany współpracą, rozwojem i wartościami demokratycznymi dla dobra regionu i kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top