Wakacyjny przejazd pociągiem tańszy

Spółka PKP Intercity zdecydowała się rozpatrzyć pozytywnie zgłoszony przez posła Sławomira Zawiślaka pisemny wniosek o objęcie ofertą „Bilet Taniomiastowy” pociągu relacji Rzeszów – Hrubieszów.

Decyzja Zarządu  Spółki rozszerza ww. ofertę o odcinek Rzeszów – Hrubieszów tj. wydłuża o odcinek Stalowa Wola – Hrubieszów, wraz ze stacjami pośrednimi, w szczególności: Zamościem, Szczebrzeszynem i Biłgorajem, co nastąpi z dniem dzisiejszym. Średni opust cenowy udzielony w ramach rozszerzenia „Biletu Taniomiastowego” o ww. pociąg będzie wynosił ok. 33% względem ceny bazowej.

Powyższa decyzja potwierdza gotowość Spółki do podjęcia współpracy na rzecz utrzymania i rozwoju kolejowych połączeń dalekobieżnych także na terenie Zamojszczyzny. Doceniając zdecydowany ukłon spółki wobec mieszkańców regionu, pasażerów, wprowadzony w atrakcyjnym okresie wakacyjnym, liczymy, że zachęci on mieszkańców oraz inne osoby odwiedzające nasz region do częstszego korzystania z połączeń kolejowych oferowanych przez PKP Intercity.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top