Radni Rady Gminy Zamość stanowczo powiedzieli NIE dla Samorządowej Karty Praw Rodziny

Radni Rady Gminy Zamość nie przyjęli stanowiska w sprawie Samorządowej Karty Praw Rodziny o co apelowali liczni Mieszkańcy Gminy Zamość. Rada Gminy uznała za wystarczające i klarowne stanowisko wypracowane na wspólnym spotkaniu [ tajnym ] przez kluby działające w Radzie Gminy. Dwa istniejące kluby radnych tj. klub radnych PiS i klub radnych ” Jedność” na wspólnym spotkaniu zredagowali wspólne stanowisko. Radni mówią jednym głosem NIE dla Samorządowej Karty Praw Rodziny. Tylko jeden radny z klubu PiS nie zgodził się ze stanowiskiem Rady Gminy i złożył zdanie odrębne.

Radny Wiesław Koczułap w swoim zdaniu odrębnym stwierdził:

Stanowisko Radnego Rady Gminy Zamość:

” Nie będąc związany stanowiskiem żadnej partii – ani koalicji: czując się wolnym od poprawności politycznej, a jedynie starając się spełniać wolę swoich wyborców ( którzy moje konserwatywne poglądy znają od wielu kadencji ) oświadczam że: w pełni popieram apel mieszkańców w sprawie przyjęcia ” Samorządowej Karty Praw Rodziny”

Zagłosowałem przeciw stanowisku Rady dlatego że: uważam że zarówno w formie jak treści jest ono dla zdecydowanej większości mieszkańców mało zrozumiałe i sprawia wrażenie próby ucieczki, lub przynajmniej odsunięcia w czasie zauważenia narastającego problemu.

Tylko wyraźne i stanowcze stanowisko i działania: są w stanie odeprzeć ekspansję ” LGBT ” będącej wrogiem naszych wartości.”

Wiesław Koczułap

Radny Gminy Zamość

Przypominamy w skład klubu ” Jedność ” wchodzą radni z Komitetu Wyborczego Wyborców Ryszarda Gliwińskiego.

Komentarze do: “Radni Rady Gminy Zamość stanowczo powiedzieli NIE dla Samorządowej Karty Praw Rodziny

 1. wieść gminna

  Ta jednomyślność to zasługa naszego wójta, który zawsze stara się łączyć, a nie dzielić. Możliwe, że niedługo zjednoczyć różne siły na scenie politycznej.

  Reply
  • Valgo de Sco

   Heheheheee… Już Peeselowcy potwierdzili zdolność do łączenia się dosłownie z każdym w wyborach do PE. Wyszło na to, że musieli chyłkiem z tego wycofać, bo przestaliby istnieć….

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top