Posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy i Budżetu – radny Tadeusz Kostrubiec ” nowa rada nowa jakość” ? [ VIDEO ]

W dniu 14 marca 2019 r. w świetlicy Urzędu Gminy Zamość odbyło się posiedzenie Komisji Rady Gminy Zamość. Obradom przewodniczył radny Sylwester Dobromilski Przewodniczący Komisji Rozwoju Gminy i Budżetu. W posiedzeniu komisji uczestniczył Wójt Ryszard Gliwiński, Przewodniczący Rady Gminy, Skarbnik, oraz Z-ca Dyrektora Wydziału  Społeczno Administracyjnego Konrad Dziuba. W trakcie posiedzenia radni zaopiniowali uchwały na sesję Rady Gminy Zamość. Przedmiotem obrad komisji był również fundusz sołecki oraz Fundusz Dróg Samorządowych.Obrady komisji były nagrywane.

Poniżej video z obrad Komisji Rozwoju Gminy i Budżetu z dnia 14 marca 2019 roku.

Komentarze do: “Posiedzenie Komisji Rozwoju Gminy i Budżetu – radny Tadeusz Kostrubiec ” nowa rada nowa jakość” ? [ VIDEO ]

 1. Wiewióra

  P. Dziuba mówi, że na zebraniach wiejskich mały odsetek mieszkańców decyduje o zadaniach inwestycyjnych w sposób nie zawsze przemyślany? (1:41′)
  Czy to zarzut bezmyślność stałych bywalców zebrań wiejskich? A może raczej przymiarki do likwidacji funduszu sołeckiego?

  Reply
 2. Reginis

  Władza wie lepiej jak dobrze zrobić mieszkańcom…? Co do funduszu sołeckiego, to takie głosy się podnoszą, ale chyba się na to nie odważą. Oczywiście zarzucanie ludziom, że źle wybierają zadania do realizacji, sprawia wrażenie, że sami radni też są źle wybrani, wszak wybrali ich zapewne ci sami ludzie p. Dziuba. Tak więc trochę pokory, bo kilka pochwał od mieszkańców na lokalnych stronach internetowych i już zaczyna się gwiadorstwo…?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top