Odwołanie Giełdy Towarowo-Samochodowej na Lotnisku Mokre [ Ważny komunikat ]

Niedzielna giełda na terenie lotniska Mokre zostaje odwołana od najbliższej niedzieli. W dniu dzisiejszym o godz. 13.29 redakcja skierowała zapytanie do Wójta Gminy Zamość o treści:

Na mocy art. 61 Konstytucji RP w związku z art. 6 ust. 1 pkt. lit. c Ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej  (Dz.U.2015.2058 z dnia 2015.12.07) oraz prawa prasowego – wnosimy o udzielenie informacji publicznej w przedmiocie:
Czy rozważa Pan możliwość w najbliższym czasie zamknięcie giełdy handlowej w miejscowości Mokre w związku rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem SARS – CoV-2.?. Jeżeli nie należy to do Pana zakresu obowiązków to proszę o wskazanie osoby decyzyjnej.
Na podstawie art.14 powołanej ustawy, wnoszę o udostępnienie mi powyższych informacji pocztą elektroniczną na adres redakcja@wokolzamoscia.pl

Odpowiedzi do chwili obecnej nie otrzymaliśmy.

Informację o zamknięciu giełdy opublikował na swoim profilu na Facebooku Starosta Powiatu w Zamościu Stanisław Grześko. Informacja została również zamieszczona na stronie Aeroklubu Ziemi Zamojskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top