Kandydaci do Rady Gminy Zamość – Okręg nr 4

W nadchodzących wyborach samorządowych do Rady Gminy Zamość  ubiegać się będą kandydaci z trzech komitatów Wyborczych: Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna, Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Gliwińskiego, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Okręg nr 4, obejmujący miejscowości:  Hubale, Mokre, Płoskie, Siedliska, Siedliska Kolonia, Zawada

Z Komitetu Wyborczego Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna w okręgu nr 4 do Rady Gminy Zamość zostali zgłoszeni kandydaci:

1. Marzena Adamczuk

Marzena Adamczuk – posiada wykształcenie wyższe. Jej pasją jest praca z ludźmi oraz szeroko rozumiana pomoc im w trudach codziennego życia. Pełni funkcję społeczną jako wiceprezes Koła Zamojskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Wiele lat pracowała na stanowisku księgowej/kadrowej w biurze rachunkowym. Obecnie jest przedsiębiorcą. Obszarem działalności są usługi w dziedzinie aktywizacji osób wykluczonych społecznie, bezrobotnych, będących w kryzysie, a także osób z niepełnosprawnościami, czy seniorów. Prywatnie jestem mamą Natalii oraz miłośniczką zwierząt, których dobro również nie jest mi obojętne.

 

2. Monika Malinowska

 

Monika Malinowska – lat 46, wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Mężatka, dwoje dorosłych dzieci. Nauczyciel wychowania przedszkolnego z wieloletnim stażem pracy. Mocne strony to pracowitość, uczciwość, kreatywność, preferuje zdrowy tryb życia. Aktywnie udziela się w wielu akcjach charytatywnych.

 

3. Bożena Pietryszak

 

Bożena Pietryszak – od 36 lat szczęśliwa mężatka, matka trojki dorosłych dzieci, od 27 lat mieszkanka Płoskiego, wykształcenie administracyjne, pracownik biurowy od 38 lat związana z jednym zakładem, członkini KGW w Płoskiem, była ławniczka w sądzie pracy i sądzie karnym. Z natury spokojna, nie konfliktowa, chcąca mieć swój udział w życiu lokalnej społeczności. Pasjonatka gotowania, czytania książek oraz turystyki.

 

4. Patrycja Chraplewska

 

Patrycja Chraplewska – ma 37 lat. Mieszkanka Zawady szczęśliwa mężatka i mama 2 dzieci. Ukończyła szkołę Ekonomiczną na kierunku finanse i rachunkowość. Jest osobą komunikatywną, otwartą dążącą do realizacji założonych celów. Chciałaby aktywnie działać na rzecz poprawy życia mieszkańców.

 

5. Stanisław Kania

 

Stanisław Kania – żonaty, dwoje dorosłych dzieci, lat 68, rencista, mieszkaniec Mokrego, rolnik, prowadził swoje gospodarstwo rolne przez blisko 30 lat działacz NSZZ Solidarność

6. Andrzej Nalepko

 

Andrzej Nalepko – zamieszkały w Siedliskach Kolonia, urodzony 30.11.1991 r. Ukończył studia o kierunku ,,Mechanika i budowa maszyn”. Aktualnie prowadzi działalność gospodarczą, w której zajmuję się serwisem farm fotowoltaicznych. W swojej kadencji chciałby się zająć aktywizacją  sportową dzieci i młodzieży z terenów wiejskich oraz działaniami na rzecz efektywnego wykorzystywania środków z budżetu gminy.

7. Krzysztof Litwin

Krzysztof Litwin – absolwent Politechniki Szczecińskiej. Studia podyplomowe EMBA  Wyższa Szkoła Menadżerska w Warszawie. Studia podyplomowe Zarządzanie Gospodarką Odpadami Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. W latach 2002 -2011 Prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu. W latach 2016 -2018 Przewodniczący Rady Nadzorczej PKP LHS sp. z o.o. w Zamościu. Od 2013 roku do chwili obecnej  Prezes Spółki EKO-KRAS. Członek Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. Żonaty , dwoje dzieci. Od lat czynnie wspierający Muzeum Historyczne Inspektoratu Zamojskiego AK im. Stanisława Prusa ps. “Adam” w Bondyrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top