Apel o wsparcie dla klubu UKS Terminator Wysokie. Czy sport w Gminie Zamość ma barwy polityczne?

Zostało jeszcze trochę czasu do Mistrzostw Europy Juniorek w Szwajcarii w dniach 11 – 12 listopada. Zawodniczka naszego klubu UKS Terminator Wysokie, Gmina Zamość Wanesa Kania została zakwalifikowana z pierwszej pozycji w kraju wg rankingu prowadzonego przez Polski Związek Sumo. Zapraszamy osoby i firmy chcące dorzucić swoją cegiełkę do naszego wyjazdu.

Tej treści informację zamieścił na swoim profilu Prezes UKS Terminator Wysokie. Przypominamy, że w dniu 26.09.2023 Prezes UKS Terminator Wysokie złożył do Rady Gminy Zamość wniosek o uwzględnienie dotacji  przy planowaniu budżetu gminy na 2024 r.

Wniosek był przedmiotem posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Zamość w dniu 03 października 2023 r.

Film z obrad komisji poniżej:

 

 

We wniosku do Rady Gminy Zamość Prezes UKS Terminator Wysokie pisze o uprzedzeniach politycznych Wójta do osoby Prezesa.

” Nasz klub wg naszej oceny czuje się dyskryminowany i nie doceniany przez Gminę Zamość, która od czterech lat nie uwzględnia nas przy podziale środków na sport.” 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji w trakcie posiedzenia zawnioskowała o przekazanie wniosku do rozpatrzenia przez Wójta. Jakie będą losy dotacji dla klubu sportowego o tym dowiemy się w najbliższych dniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top