Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Zamość – pytania radnego Konrada Kitki w sprawie MZK [ VIDEO ]

W dniu 12 czerwca 2019 roku odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Zamość. Obradom przewodniczył radny Henryk Łukaszczuk – przewodniczący przedmiotowej komisji. W obradach uczestniczył Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński oraz Przewodniczący Rady Gminy Zamość radny Wojciech Suchowicz.

Porządek obrad:

 1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.

 2. Przyjęcie protokołu.

 3. Przyjęcie porządku obrad.

 4. Kontrola i ocena realizacji gminnych programów i strategii.

 5. Sprawy bieżące.

 6. Zakończenie obrad.

Materiał filmowy z posiedzenia Komisji Rewizyjnej:

 

 

Komentarze do: “Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Zamość – pytania radnego Konrada Kitki w sprawie MZK [ VIDEO ]

 1. żorż

  Ma parcie na kamerę radny Kitka ,ciągłe spojrzenia w stronę filmującego dość żenujące ,a i temat chyba zbyt trudny dla radnego ,problem kapliczek w Pniówku znacznie bliższy .

  Reply
  • Obserwer

   Jak ktoś pyta o trudne tematy to zaraz ma parcie na kamerę. Radny Kitka ma odwagę zapytać, złożyć wniosek a nie tylko potakiwać głową tak jak większość szacownej komisji. Spoglądanie w stronę kamery świadczy o wiarygodności radnego. Ktoś kto nie potrafi spojrzeć mieszkańcom w oczy jest kłamcą i obłudnikiem. Mieszkańcy Gminy Zamość potrzebują takich radnych jak K. Kitka a nie ”przytakiwaczy”.

   Reply
   • żorż

    Temat MZK to temat zbyt trudny dla większości radnych w tym i radnego Kitki.Ciągłe spoglądanie w oko kamery nie jest przejawem wiarygodności lecz samouwielbienia (popatrzcie jaki jestem Ą i Ę )a tak naprawdę niewiele mam do powiedzenia .Mieszkańcy potrzebują takich radnych jak Ostasz lub Adamczuk a nie takich jak Kitka lub co gorsza te dwie radne co tylko powodują efekt cieplarniany.

    Reply
 2. Wróg Publiczny

  Mi najbardziej zaimponowała Radna z Mokrego. Nikt z uczestników komisji nie kiwał tak głową ze zrozumieniem jak ta Pani. Gdyby jeszcze na sesji podziękowała za np…… za cokolwiek, Wójt i mieszkańcy Mokrego byli by z pewnością w pełni ukontentowani. Moje najszczersze gratulacje

  Reply
 3. Wiewióra

  W naszej gminie ideałem jest nie stawianie żadnych pytań, a już szczególnie trudnych i wzorem Pana Wójta unikanie patrzenia w oczy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top