Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna zarejestrowany

Postanowieniem Nr 63/2024 Komisarza Wyborczego w Zamościu z dnia 7 lutego 2024 r. zarejestrowany został Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna.
Pełnomocnikiem Wyborczym Komitetu Wyborczego jest Pan Sławomir Zawiślak – Prezes  Stowarzyszenia.
Pełnomocnikiem Finansowym Komitetu został Pan Sebastian Jakubiak.
Działamy lokalnie z myślą o mieszkańcach Zamojszczyzny.
Przed nami wybory samorządowe – czas, w którym możemy połączyć siły i zrobić jeszcze więcej.
Serdecznie zapraszamy do współpracy w wyborach samorządowych! Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu tel 607 165 036”. Tej treści komunikat został  zamieszczony na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna.
Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna  poseł Sławomir Zawiślak  w udzielonym wywiadzie dla Radia Lublin powiedział, ” rozważa możliwość startu w wyborach na prezydenta miasta Zamość. Ostateczną decyzję, czy będzie kandydował, podejmie w najbliższych dniach”.
Poseł Zawiślak powiedział, że bardzo poważnie podchodzi do tematu startu w wyborach samorządowych. – Mam poparcie struktur lokalnych Prawa i Sprawiedliwości, zgłoszone władzom wojewódzkim i centralnym. Mam też zachętę licznych mieszkańców Zamościa, żeby się zgłosić do wyborów i wprowadzić – poprzez taki a nie innym mój charakter (kreatywny podobno i oparty na współpracy z ludźmi) – tę jakość, której oczekuje strona społeczna. Chodzi o to, żeby w mieście można było wspólnie wypracowywać wiele nowych inicjatyw i wiele nowych projektów zrealizować.
źródło: zamojszczyzna.org
              Radio Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top