Gmina Zamość: Posiedzenie Komisji Rewizyjnej [ VIDEO ]

W dniu 02 kwietnia 2019 roku w świetlicy Urzędu Gminy odbyło się posiedzenie Komisji Rewizyjnej. Obradom Komisji Rewizyjnej przewodniczył jej przewodniczący Henryk Łukaszczuk. W obradach uczestniczyli radni z Komisji Rewizyjnej, Wójt Ryszard Gliwiński, Z-ca Dyrektora d/s Społeczno – Administracyjnych Konrad Dziuba  oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Jarosław Kalbarczyk.

Nieobecna była radna Beata Wichorowska.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.

 2. Przyjęcie porządku obrad

 3. Przyjęcie protokołu

 4. Kontrola i ocena realizacji zadań przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość

 5. Sprawy bieżące.

 6. Zakończenie obrad

Sprawozdanie z prac Gminnego Ośrodka Kultury za rok 2018 przedstawił Jarosław Kalbarczyk – Dyrektor GOK. W dyskusji nad sprawozdaniem głos zabrał radny Konrad Kitka oraz radny Piotr Dołba. W głosowaniu nad przyjęciem sprawozdania radny Konrad Kitka wstrzymał się natomiast pozostali radni głosowali za przyjęciem sprawozdania.

Więcej informacji z obrad Komisji Rewizyjnej w materiale filmowym poniżej:

 

Komentarze do: “Gmina Zamość: Posiedzenie Komisji Rewizyjnej [ VIDEO ]

 1. Reginis

  Przychodzi sobie Dyrektor GOK na posiedzenie Komisji Rewizyjnej ws Kontroli i oceny realizacji zadań przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość i na pytania o wydatki na konkretne przedsięwzięcia odpowiada, że nie ma tych danych, nie pamieta itd. A to tylko jeden przykład tej żenady. Warto pooglądać i posłuchać. Kpina z podejścia do swoich obowiązków, powinności oraz kpina z mieszkańców, którzy za to płacą. A tzw. Komisja Rewizyjna musi być z sibie dumna za wnikliwość i przegadanie półtorej godziny o wszystkim tylko nie o głównym temacie spotkania. No oczywiscie oprócz jednego Radnego, ale jedna jaskółka…

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top