Festyn rodzinny z wyjątkowym „występem” wójta. Zobacz, w jakim stanie wyszedł na scenę! WIDEO

Rodzinny festyn na terenie Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej miał być radosnym świętem i okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych. Program przerwał jednak niespodziewany i dość osobliwy recital pewnego mężczyzny. Media informują, że był to… wójt jednej z gmin, dodatkowo – znany w mediach za sprawą ciążących na nim zarzutów. Ten występ stał się już hitem sieci.

Do nietypowego zdarzenia doszło w Russowie, na pikniku rodzinnym. Pojawił się na nim wójt gminy Żelazków.

Wszyscy jednak przecierali oczy ze zdumienia, patrząc na to, w jakim stanie wójt wszedł na scenę. 

Nagranie z tego zdarzenia szybko obiegło internet za sprawą lokalnych mediów. Widać, w jakim stanie był 60-letni mężczyzna. Oto materiał Kalisz 24 Info:

Jak informują media, organizatorzy wydarzenia zareagowali stanowczo.

„Organizatorzy wezwali na miejsce policję. Jak się okazało, awanturnik był pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do kaliskiej komendy do wytrzeźwienia”

– czytamy na portalu kalisz.naszemiasto.pl.

Wójt gminy Żelazków to postać już doskonale znana, choć raczej z działalności pozapolitycznej. W maju tego roku do Sądu Rejonowego w Kaliszu wpłynął przeciwko niemu akt oskarżenia. Sylwiusz J. oskarżony jest o znęcanie się nad rodziną i znieważenie funkcjonariuszy publicznych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

W związku z tymi zarzutami wójt trafił nawet tymczasowo do aresztu.

W wyborach samorządowych w 2018 roku Sylwiusz J. uzyskał 2651 głosów, co stanowiło 58,06 procent. Na wójta został wybrany więc już w pierwszej turze. W sieci krąży plakat wyborczy wójta z jednych z poprzednich wyborów – hasło brzmiało: „Twój wójt, swój chłop”. Tylko czy aby nie do przesady?

źródło: niezalezna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top