Skandaliczne zachowanie Piotra Koczułapa – radnego Rady Gminy Zamość

Jak już informowaliśmy w dniu 08 kwietnia 2018 roku w miejscowości Płoskie odbyło się spotkanie lokalnej społeczności z Wojewodą Lubelskim Przemysławem Czarnkiem oraz przedstawicielami Parlamentu RP. W spotkaniu tym uczestniczyło kilku radnych Rady Gminy Zamość m.in. radny Piotr Koczułap z Wólki Wieprzeckiej. Zachowanie radnego po wystąpieniu wojewody jak i w trakcie nagrywania publiczności w naszej ocenie jest skandaliczne. Radny to osoba publiczna reprezentująca daną grupę wyborców ale także całą społeczność Gminy Zamość. Przypominamy, że radny Piotr Koczułap wybrany został z KWW Ryszarda Gliwińskiego aktualnego wójta Gminy Zamość. Materiał filmowy z zachowania radnego podczas publicznego spotkanie mieszkańców Gminy Zamość z przedstawicielami Parlamentu RP i Wojewodą Lubelskim poniżej:

Komentarze do: “Skandaliczne zachowanie Piotra Koczułapa – radnego Rady Gminy Zamość

  • Wiesiek

   ”Pan Piotr” to będzie mógł posprzątać plakaty PiS – u po kampanii wyborczej jak mu PiS pozwoli to po pierwsze. Po drugie aby być Panem to potrzeba kultury osobistej i ogłady. A tamu gościowi brakuje tego i nazywanie go Panem obraża każdego kto z szacunkiem odnosi się do innych osób.

   Reply
 1. Valgodesco

  No, chłopaki, widzę, że nerwy zaczynają wam puszczać. A to dopiero się zaczyna. Może by tak meliskę zaparzyć?

  Reply
 2. Reginis

  No cóż, takich sobie radnych wybraliśmy, to takich mamy. Czyż takie postawy nie odzwierciedlają mentalności społeczeństwa? Pani z Komisji Rewizyjnej się stara, Pani radna z Zawady wyzywa mieszkańca Gminy od zer, Pan radny z komisji stautowej, czy jak ją tam zwą na wniosek o zmianę zapisów Statutu Gminy ze wzgledu na niezgodność z Ustawą samorządową twierdzi, że wszyscy tak zapisywali i nie ma problemu. Oto obraz samorządu, zwłaszcza w kontekście poszanowania prawa i wyborców oraz mediów.

  Reply
 3. Zawisza

  Skandaliczne zachowanie nie po raz pierwszy. Warto tu przypomnieć spotkanie w Wólce Wieprzeckiej z przed kilku lat gdzie oręż Wójta z Panem Koczulapem na czele dali pokaz chamstwa i prostactwa. Dziwi mnie nie tyle postawa tych ludzi co sam fakt oddawania na nich głosów w wyborach.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top