Minister Przemysław Czarnek Honorowym Obywatelem Goszczanowa. Radni z PSL i Lewicy poparli tę decyzję

11 listopada br. podczas uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek otrzymał tytuł Honorowego Obywatela gminy Goszczanów.

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek otrzymał tytuł Honorowego Obywatela gminy Goszczanów. Szef MEiN wyróżnienie odebrał z rąk wójta Krzysztofa Andrzejewskiego podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

– To właśnie w Goszczanowie kończyłem szkołę podstawową i wychowywałem się do 15. roku życia. Ogromnie dziękuję radnym za jednogłośną decyzję, a Panu wójtowi za inicjatywę i to wyjątkowe wyróżnienie – mówił minister Przemysław Czarnek, obierając wyróżnienie.

Uroczystość uświetnił występ dzieci, które uczęszczają na warsztaty umuzykalniające w Gminnym Ośrodku Kultury, występ orkiestry dętej „Helikon ” oraz zespołu śpiewaczy „Znad Swędrni”.

źródło: www.gov.pl

Komentarze do: “Minister Przemysław Czarnek Honorowym Obywatelem Goszczanowa. Radni z PSL i Lewicy poparli tę decyzję

  1. Ostrzyca

    Oto jak należy się podlizywać w państwie pis. Bierzcie przykład, samorządowcy! Piękny wzorzec do naśladowania dla innych gmin: sprawdźcie czy w waszych szkołach nie uczyli się przypadkiem jacyś czołowi politycy z obecnego bloku rządzącego. Bo jeśli teraz gmina nie ma się czym pochwalić, to taki były mieszkaniec może się nadać – w myśl powiedzenia, że „na bezrybiu i rak ryba”. O przepraszam… „…i Czarnek ryba”. Znów sorry… „…GRUBA RYBA”.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top