Jarmark Świąteczny w Zamościu

Miasto Zamość oraz Zamojski Dom Kultury zapraszają na Jarmark Świąteczny 2022, który w tym roku odbędzie się w dniach 3-4 grudnia na Rynku Wielkim w Zamościu.

To będzie doskonała okazja, by zakupić świąteczne ozdoby, pyszne świąteczne słodkości, a także prezenty na Mikołaja oraz pod choinkę.

 

Wystawców zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świątecznym Urząd Miasta zachęca do kontaktu z Wydziałem Turystyki i Promocji UM Zamość tel. 84 6772494 (poniedziałek – piątek, w godzinach pracy urzędu) celem rezerwacji powierzchni handlowej.

W programie, jak co roku, mnóstwo atrakcji! Nie zabraknie oczywiście inspirujących warsztatów, konkursów oraz kolęd, które wprowadzą mieszkańców w przedświąteczny nastrój! Ważna informacja dla dzieci i rodziców – będą warsztaty z pisania listów do Świętego Mikołaja, które poprowadzi p. Janina Gąsiorowska – matka chrzestna statku m/s Ziemia Zamojska.

Miasto zaprasza do udziału w jarmarku wszystkich twórców ludowych i producentów produktów regionalnych.

Zachęca także zamojskie szkoły, chóry do współpracy przy współtworzeniu części artystycznej jarmarku.

Wystawców zainteresowanych udziałem w Jarmarku Świątecznym Miasto Zamość do kontaktu z Wydziałem Turystyki i Promocji UM Zamość tel. 84 6772494 (poniedziałek – piątek, w godz. 8:00 – 15:00) celem rezerwacji powierzchni handlowej.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: jarmark@zamosc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top