Bp Strickland: politycy kłaniający się Światowemu Forum Ekonomicznemu zdradzają swoje narody

Bp Joseph Strickland z Teksasu potępił „bezbożną agendę” Światowego Forum Ekonomicznego i przypomniał, że prawa, które obowiązują człowieka, są dane od Boga i wywodzą się z prawa naturalnego. Podobną krytykę mogliśmy przeczytać również na Twitterze Elona Muska, który określił agendę Klausa Schwaba jako „satanistyczną”.

„Kto wybrał Światowe Forum Ekonomiczne? Ich agenda jest bezbożna i nie respektuje naszych danych od Boga praw jako istot ludzkich. Wybrani oficjele, którzy im się kłaniają, zdradzają narody, które ich wybrały. Musimy powrócić do prawa naturalnego, które prowadzi nas do prawdy” – napisał na Twitterze bp Strickland.

Hierarcha znany jest z kierowania mocnych słów prawdy przeciwko globalistom i aborcjonistom, a także ze sprzeciwu wobec agendy covidowej i kompromisu Kościoła ze współczesnymi ideologiami neomarksistowskimi.

W czasie trwania tegorocznego spędu globalistów w Davos media głównego nurtu milczą na temat szemranych postaci i ich interesów załatwianych przy tej okazji. Ale jednocześnie niezależne media i Twitter pełne są materiałów pokazujących hucpę samozwańczych elit.

Reporterzy kanadyjskiej telewizji internetowej Rebel News podeszli do prezesa Pfizera Alberta Bourli, próbując zadać kilka pytań na temat odpowiedzialności koncernu za kłamstwa na temat rzekomej skuteczności tzw. szczepionek przeciw COVID-19 oraz za powikłania wywołane przez te preparaty. Szef koncernu nie zechciał odpowiedzieć na ani jedno pytanie i konsekwentnie ignorował dziennikarzy.

Słowa krytyki pod adresem Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) skierował również nowy właściciel Twittera, Elon Musk, który wcześniej nie przyjmował zaproszeń na ów spęd globalistów i politycznych wykonawców ich agendy. Pod jednym z wpisów na temat tegorocznego Forum, Musk odniósł się do promowanego tam elementu ideologii zrównoważonego rozwoju, jakim jest tzw. ESG (Environmental, Social and Governance, co oznacza równowagę pomiędzy ochroną środowiska, czymś, co określa się jako społeczną odpowiedzialność oraz ładem korporacyjnym). „S w ESG oznacza satanistyczny” – napisał ekscentryczny miliarder.

źródło: pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top