Bardzo mocne słowa prezesa PiS: „barbarzyństwo ma, niestety, w Polsce swoich obrońców”

– W Polsce jest ogromnie rozbudowana agentura obcych państw i musimy się z tym liczyć, ale to nie zmieni faktu, że prawda zwycięży – powiedział dzisiaj, podczas uroczystości 86. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Po mszy świętej w archikatedrze, Marsz Pamięci, który próbowali zakłócić Obywatele RP i ich sympatycy, dotarł na Krakowskie Przedmieście. Tam głos zabrał prezes PiS, który zwrócił uwagę, że „dochodzimy do prawdy, ekshumacje pokazują bezmiar barbarzyństwa rosyjskiego i polskich władz”.

– I to barbarzyństwo ma, niestety, tu w Polsce swoich obrońców. Słyszymy ich i wiemy w czyim interesie i dla kogo robią tutaj te awantury – podkreślił.

– Ale to docieranie do prawdy ma także jeszcze inną twarz Tu możemy powiedzieć, ze dowiadujemy się czego chcą, ci którzy są naszymi przeciwnikami, chcą Polski, która się cofnie do czasów PRL-u. Chcą Polski, w której katolicy, czyli większość, nie będzie miała praw, bo przecież krzyczeli tutaj, do kościoła, czyli na ulicy nie wolno się modlić. To było żądanie komunistów, ale nawet za ich czasów nie było ono realizowane i nie urządzano tego rodzaju awantur – zwrócił uwagę prezes PiS.

– Ale powtarzam, prawda będzie zwyciężała, będziemy wiedzieli coraz więcej o tym co działo się po katastrofie, i co raz więcej o tym co było tej katastrofy przyczyną. Żadne próby przeciwstawienia się prawdzie nic nie pomogą. Tak, w Polsce jest ogromnie rozbudowana agentura obcych państw i musimy się z tym liczyć, ale to nie zmieni faktu, że prawda zwycięży, że zwycięży Polska, że zwycięży niepodległość – powiedział prezes Jarosław Kaczyński

ZOBACZ PRZEMÓWIENIE JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Źródło: niezalezna.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top