Kolejne kolarskie sukcesy zamojskiej policjantki

Monika Mazur policjantka z zamojskiej komendy kolejny raz zaznaczyła swoją obecność w kolarskich zmaganiach. W półmaratonach wyścigów kresowych MTB w Żmudzi oraz w Janowie koło Chełma w kategorii open kobiet zajęła pierwsze miejsca. W kategorii generalnej z dwóch wyścigów też była pierwsza.

W miniony weekend miała miejsce cykliczna kolarska impreza Maratony Kresowe MTB.

W sobotę, 15 czerwca miłośnicy kolarstwa rywalizowali na trasach zlokalizowanych w okolicach Żmudzi, a w niedzielę, 16 czerwca w Janowie koło Chełma.

Malownicze trasy maratonu kresowego przebiegały przez otwarte przestrzenie, lasy i wąwozy, na których nie zabrakło pagórków i stromych podjazdów. W Żmudzi kolarze rywalizowali na trasie 40 kilometrów półmaratonu lub na dystansie FIT (22 km). Natomiast w Janowie koło Chełma miłośnicy rowerowych zmagań mieli do pokonania maraton (52 km), półmaraton (26 km) lub dystans FIT (17 km).

W obu półmaratonach startowała nasza koleżanka Monika Mazur, policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu i w obu wyścigach zaznaczyła swoją obecność zdobywając najwyższe noty.

W Żmudzi w półmaratonie na dystansie 40 kilometrów była pierwsza w kategorii open kobiet. Pierwsze miejsce na podium, w kategorii open kobiet, zdobyła także w półmaratonie wyścigu w Janowie.

W kategorii generalnej z dwóch wyścigów też była pierwsza.

Jesteśmy dumni z osiągniętych przez Monikę Mazur wyników i życzymy jej dalszych kolarskich sukcesów.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

 

źródło: KMP Zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top