Mieszkańcy Gminy Zamość mają łatwiejszy kontakt z radnymi Rady Gminy Zamość

Mieszkańcy gminy Zamość mogą pisać emaile do swoich radnych. Każdy z rajców otrzymał służbowe konto pocztowe, co znacznie przyśpieszy i ułatwi kontakt z wyborcami. Mieszkańcy bez wychodzenia z domu mogą kontaktować się z gminnymi radnymi.

Radni Rady Gminy Zamość udostępnili swoje adres poczty mail. Przypominamy w dniu 28 lutego 2019 roku w trakcie obrad V sesji Rady Gminy Zamość radny Krzysztof Ostasz zgłosił wniosek o o udostępnienie  na stronie Urzędu Gminy Zamość danych kontaktowych do radnych Rady Gminy Zamość.

Wniosek radnego Krzysztofa Ostasza został rozpatrzony pozytywnie i wnioskowane adresy poczty email zostały udostępnione w BiP Urzędu Gminy Zamość w zakładce  Rada Gminy Zamość w kategorii Radni Rady Gminy Zamość.

Lista radnych oraz ich oficjalne adresy e-mail :

  1. Adamczuk Jacek – adres poczty email: jadamczuk@zamosc.org.pl
  2. Bartoń Anna – adres poczty email: abarton@zamosc.org.pl
  3. Budzyński Michał – adres poczty email: mbudzynski@zamosc.org.pl
  4. Dobromilski Sylwester – adres poczty email: sdobromilski@zamosc.org.pl
  5. Dołba Piotr – adres poczty email: pdolba@zamosc.org.pl
  6. Gromek Krzysztof – adres poczty email: kgromek@zamosc.org.pl
  7. Hałasa Edmund – adres poczty email: ehalasa@zamosc.org.pl
  8. Kitka Konrad – adres poczty email: kkitka@zamosc.org.pl
  9. Koczułap Piotr – adres poczty email: pkoczulap@zamosc.org.pl
  10. Koczułap Wiesław – adres poczty email: wkoczulap@zamosc.org.pl
  11. Kołtun Mirosław – adres poczty email: mkoltun@zamosc.org.pl
  12. Kostrubiec Tadeusz – adres poczty email: tkostrubiec@zamosc.org.pl
  13. Łukaszczuk Henryk – adres poczty email: hlukaszczuk@zamosc.org.pl
  14. Najda Piotr – adres poczty email: pnajda@zamosc.org.pl
  15. Ostasz Krzysztof – adres poczty email: kostasz@zamosc.org.pl
  16. Pośnik Wiesław – adres poczty email: wposnik@zamosc.org.pl
  17. Serafin Anna – adres poczty email: aserafin@zamosc.org.pl
  18. Suchowicz Wojciech – adres poczty email: wsuchowicz@zamosc.org.pl
  19. Szymańska Halina – adres poczty email: hszymanska@zamosc.org.pl
  20. Tarajko Tadeusz – adres poczty email: ttadeusz@zamosc.org.pl
  21. Wichorowska Beata – adres poczty email: bwichorowska@zamosc.org.pl

 

Komentarze do: “Mieszkańcy Gminy Zamość mają łatwiejszy kontakt z radnymi Rady Gminy Zamość

  1. Reginis

    Malutki kroczek do budowy społeczeństwa obywatelskiego. Teraz trzeba zrobić kolejne, tj. aktywność mieszkańców oraz pozytywny i życzliwy odzew Radnych na głosy wyborców.

    Reply
  2. Wróg Publiczny

    „To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości” – powiedział Neil Armstrong, gdy 21 lipca 1969 roku o godzinie 2.56 UTC jako pierwszy człowiek w historii postawił stopę na Księżycu. A tak na poważnie to chciałbym zapytać w jakim celu udostępnione zostały powyższe dane kontaktowe do radnych? Przecież zarówno oni jak i sołtysi „nic nie mogą”. Podam przykład jednego z nowo wybranych sołtysów, czyt. „zmiana pokoleniowa”. Przed rokiem podczas rozmowy z jednym z mieszkańców swojej miejscowości stwierdził, że „sołtys nic nie może”, „sołtys nie ma żadnych uprawnień”… Tym samym mieszkańcom zarówno tego sołectwa jak i pozostałych gratuluję dokonanych wyborów…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top