I sesja Rady Gminy Zamość VIII kadencji

Na 21 listopada 2018 roku na godz. 13.15 w świetlicy wiejskiej w Mokrem została zwołana I sesja Rady Gminy Zamość VIII kadencji. Przed sesją o godz. 12.00 odprawiona zostanie Msza Św. w Kościele Parafialnym pw. Św. Jacka w Płoskiem.

Proponowany porządek obrad:

źródło: UG Zamość

Komentarze do: “I sesja Rady Gminy Zamość VIII kadencji

  • redakcja Post author

   Sesja u Nas jest filmowana ale nie ma jej w BiP. Nie ma również zakładki. W jednej z gmin, gdzie odbyła się sesja Rady Gminy w tym samym dniu w BiP opublikowano nagranie oraz zamieszczono wykaz imiennych głosowań.Ale gmina ta nie jest położona w Polsce wschodniej.

   Reply
 1. Anna

  coś pan redaktor nie był drobiazgowy i nie odnalazł linka do transmisji na bipie proszę lepiej szukać albo przestać wprowadzać czytelników w błąd!

  Reply
 2. redakcja Post author

  Pozostaje mi tylko przeprosić za niedopatrzenie i na przyszłość dochować większej staranności o jakość pisanych komentarzy. Troszeczkę ten link z transmisjami sesji jest ukryty w innych gminach jest to bardziej czytelne. Ale biję się w pierś i postaram się aby taka
  sytuacja się nie powtórzyła. Moją intencją nie było nigdy i nie będzie celowe wprowadzanie w błąd opinii publicznej. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top